2. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÁ LOŽNICE

2. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÁ LOŽNICE

retro budík, ložnice, vychytávka, postel,prostěradlo, samolepka na zeď, světloLožnice bude nejspíše nejoblíbenějším místem v domě mnohých z nás. Je tam totiž postel a postel značí spánek! Dobrý spánek je totiž základem úspěšného dne a nemělo by se na něj zapomínat! I v časech velkého presu, bychom měli našemu tělu i mysli umožnit, aby nabralo dostatek síly na další náročný den. S vychytávky do ložnice bude Vaše usínání i probouzení příjemnější.

retro budík, ložnice, vychytávka, postel,prostěradlo, samolepka na zeď, světloNEZASPI!

Zvonění budíku je jedním z nejnepříjemnějších zvuků vůbec. Jde o hlasité, pronikavé, protivné zvonění, jehož úkolem je vyhnat nás z postele, abychom tuto nelibou melodii konečně zastavili. I přes tento nepříjemný, ale zároveň důležitý úkol všech budíků, může vypadat náš tikající společník dobře a zapadnout do interiéru naší ložnice. Retro budík je pořád v módě. Klasický vzhled retro budíku a sedm volitelných barev zajistí, že aby se budík hodil do každé ložnice.

UŽ ZASE?!

retro budík, ložnice, vychytávka, postel,prostěradlo, samolepka na zeď, světloStlaní postele je proklínanou činnosti hlavně u dětí. ,,Proč to mám dělat, když večer půjdu zase spát?” Slýchávají rodiče velmi často. Natřepat polštář, urovnat prostěradlo a peřinu může být v očích dospívajících dětí doslova vědou. S vychytávkou alias držákem prostěradla, který zabrání zbytečnému vytahování prostěradla zpod matrace, bude stlaní postele pro Vás i Vaše ratolesti o něco jednodušší.

KOUZELNÉ VZPOMÍNKY

retro budík, ložnice, vychytávka, postel,prostěradlo, samolepka na zeď, světloPřed spánkem mnoho z nás vzpomíná na krásné okamžiky, které jsme prožili nebo přemýšlí nad věcmi, které by si přáli uskutečnit. Snít o krásných místech, věcech a milovaných lidech nemusíme pouze při spánku, ale v našich myšlenkách již před spaním. Samolepka na zeď v podobě stromu navodí příjemnou atmosféru ložnice. Tvar stromu je uzpůsoben pro rámečky na fotografie, takže můžete zkombinovat pohled na kouzelnou přírodu a vzpomínky na chvíle s Vašimi nejbližšími.

POSVIŤ SI

Pronikavé a oslňující světlo nepatří v nočních hodinách k vítaným typům osvětlení místnosti. Pro prostředí ložnice je vhodnější tlumené LED světlo, které neruší při sledování televize, čtení knih či při romantickém večeru. Devět různých designových variant umožní vybrat to správné osvětlení do Vaší ložnice.

INSPIRUJTE OSTATNÍ

Jakými dekorativními prvky či vychytávkami opatřujete Vaši ložnici? Inspirujte ostatní a podělte se o své rady, zkušenosti a nápady na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).

1. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÁ KUCHYNĚ

3. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÝ OBÝVACÍ POKOJ

4. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÁ KOUPELNA

5. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÝ DĚTSKÝ POKOJ

6. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÁ ZAHRADA

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top