3, 2, 1 … BLOGUJEME

3, 2, 1 … BLOGUJEME

Kdo jsme?

Jsme portál, jehož myšlenka se zrodila před několika lety s úmyslem pomoci lidem nakupovat věci pro běžný život, podnikání či zábavu přímo od zdroje, od výrobců. Díky naší filosofii pomáhat lidem se nám povedlo brzy vytvořit úspěšný slevový portál, díky kterému lidé nakupují bez zbytečných poplatků navíc a šetří tak své těžce vydělané peníze.

Proč zakládáme blog?

Asi se ptáte, proč vytváříme blog, když jsme slevový portál? Díky tomuto blogu bychom rádi komunikovali nejen se svými zákazníky, ale i s příznivci levného nakupování a s každým, kdo rád čte, rád se dozvídá nové věci a v neposlední řadě si rád ulehčí běžné věci v dnešním moderním uspěchaném životě.

Rádi pomáháme

slevový portál, poštovné zdarma, doprava zdarma, vychytavky, elektro, pøíslušenství, mobil, tablet, hodinky, šaty, sexy, foto, domácnost, kanceláø, móda, outdoor, sport, kamery, auto, zvíøata, párty, nahrdelník, zboží z èíny, nákup z èíny, clo z èíny, SlevJelikož jsme portál, který byl stvořen za účelem pomáhat lidem a ulehčit jim některé aspekty jejich života, naším obdobným záměrem bude i tvorba tohoto blogu. Postupně se od nás budete dozvídat o praktických návodech, o různých tricích, jak si některé činnosti ulehčit či o tipech na unikátní zboží, vychytávky, které mohou sloužit pro usnadnění Vašeho života či práce.

Rady, Tipy, Triky

Můžete se zde těšit také na mnoho užitečných rad, například jak se vybavit na výlety, na zimu, jak si zkrášlit Vaši domácnost, povíme si o nových trendech a mnoho dalšího. Také si ukážeme, jak si vybrat zboží šité přímo na míru Vašim požadavkům. Dále Vám zde přineseme různé tipy na výhodné nákupy a nakoukneme společně pod pokličku LevněZde.cz.

Soutěže

Na našich stránkách pořádáme neustále soutěže, kterých se mohou zúčastnit všichni starších 15let. O soutěžích své příznivce informujeme jak přímo na našem portálu, tak i na Facebookových stránkách a samozřejmě i zde. V soutěžích hrajeme o hodnotné ceny, dárkové poukazy v zajímavých hodnotách a další výhry, které Vám zajisté vykouzlí úsměv na tváři :-).

Seriály zaměřené na témata

Na našem blogu se budeme také věnovat různým tématům po určité období, abychom Vám přinesli co nejširší rozhled a co nejvíce užitečných informací. V nejbližší době se budeme věnovat tématu Léto, které je v tuto chvíli více než aktuální. Ukážeme si vychytávky pro teplé letní dny, budeme se zajímat o Vaše zdraví, Vaše sportovní aktivity a tak dále.

Můžete se těšit na náš první článek Letního seriálu, který bude na téma Pitný režim a který Vám přineseme v nejbližších dnech.

Řekněte nám co si myslíte!

Budeme velmi potěšeni, když nám budete zasílat náměty na témata, která Vás zajímají, Vaše názory, tipy, ale i otázky, na které chcete znát odpověď. Jsme otevřeni také iniciativě z Vaší strany ohledně psaní článků. Každý Váš zájem vřele uvítáme 🙂 Své náměty, postřehy atd. můžete vkládat do komentářů umístěných pod každým článkem nebo nám je zasílat na blog@levnezde.cz.

Jiřina Nachtmanová

Jiřina Nachtmanová

Jsem studentkou pedagogické fakulty na TUL a momentálně pracuji na plný úvazek pro LevněZde.cz. Moje práce mě baví, je tvořivá, nevšední a každý den se setkávám s novými věcmi.
Zajímám se o filmy, knihy či rekreačně sportuji. Moji nejčastější činností je uklízení, jak po kolezích v kanceláři, tak doma :-).Mým snem je stát se učitelkou na ZŠ.
Jiřina Nachtmanová

Napsat komentář

Top