4. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÁ KOUPELNA

4. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÁ KOUPELNA

Koupelna, vychytávky, dávkovač zubní pasty, konjac houbaVybavení koupelny může být radost. Koupelna je totiž místem, kde využijete mnoho praktických i dekorativních doplňků. Správně zorganizovaná koupelna nám ušetří čas a vyhnete se zbytečnému hledání. Více času tak můžete věnovat sami sobě před odchodem do práce či do školy nebo se rychleji dostanete k vytouženému spánku po večerní hygieně.

DÁVKOVAČ ZUBNÍ PASTY

Stalo se to nejspíše každému z nás. Někomu se to možná stává stále. Spěcháte, potřebujete si vyčistit zuby a  v tubě zbývá poslední várka zubní pasty. A to úplně na samém dně. S tím může být konec díky automatickému dávkovači, který zabrání zbytečnému plýtvání.  Snadnou manipulaci ocení především děti. Součástí balení je držák pro pět zubních kartáčků. Hygienické pomůcky tak mohou být pohromadě a vždy po ruce.

KOUPELNA PRO DĚTI  

Koupelna, vychytávky, dávkovač zubní pasty, konjac houbaTi nejmenší v koupelně ocení hravé, veselé a roztomilé zvířátko v podobě držáčku na zubní kartáček. Králíček, kočička, žabička, prasátko nebo kravička? Čistění zubů může být zábava!

Dětské výšce musíte přizpůsobit i možnost utřít si ruce. Držák na ručník můžete připevnit na téměř každý hladký povrch. Opět zůstáváme u hravých motivů – zvířecích ocásků.

KONJAC HOUBA

Koupelna, vychytávky, dávkovač zubní pasty, konjac houbaKonjac houba je tvořená přírodním vláknem. Díky výtažku z rostliny konjac působí proti plísni, antibakteriálně a je vhodná pro všechny typy pleti s výjimkou jemné dětské pokožky. Před použitím je důležité houbu namočit, abychom dosáhli potřebné jemnosti.

KAM S MOKROU HOUBIČKOU NEBO MÝDLEM?

Moderní vzhled naší koupelně dodá kovový stojánek pod mycí houbu či mýdlo. Případné nečistoty odstraníme klasickým mycím prostředkem a vodou.

PODĚLTE SE S OSTATNÍMI

A bez jaké vychytávky se neobejde Vaše koupelna? Podělte se o své rady a zkušenosti s ostatními na našem Facebooku nebo v komentáři.

1. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÁ KUCHYNĚ

2. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÁ LOŽNICE

3. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÝ OBÝVACÍ POKOJ

5. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÝ DĚTSKÝ POKOJ

6. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÁ ZAHRADA

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top