4. díl (vánoční seriál) DÁRKY OD SRDCE PRO RODIČE A PRARODIČE

4. díl (vánoční seriál) DÁRKY OD SRDCE PRO RODIČE A PRARODIČE

Dárky k Vánocům pravidelně patří těm, kterých si vážíme a vděčíme jim za spoustu věcí. A kdo jiný by to měl být více než naši rodiče, babičky a dědečkové? Přesto, že od nich často slýcháme, že nic nechtějí a nic nepotřebují, vřelý vánoční dárek od jejich potomstva je vždy potěší. Pokud tedy sháníte dárek pro maminku, tátu, babičku či dědečka, podívejte se, co Vám nabízí další díl vánočního seriálu.

Dárky pro maminku

 dárek pro maminku, dárek pro babičku, dárek pro tátu, dárek pro dědu, Blog, zdraví, hubnutí, rady, tipy, trendy, soutěže, úspory, zdraví žživotní styl, slevový portál, pošštovné zdarma, doprava zdarma, Slevy, nízké ceny, levné zbožží, výhodný nákup, nejlepšší cenyTěžko říct proč, ale velmi často chceme našim maminkám udělat největší radost a na výběru dárku pro ně si necháváme velmi záležet. Je na každém z Vás, zda se řídíte tím, že dárek by měl především potěšit nebo tím, že by neměl být pouhým „lapačem prachu“, ale prakticky využitelným pomocníkem. Také samozřejmě záleží na tom, co upřednostňuje Vaše maminka. Co takhle spojit dekorativnost a praktičnost? Pohodlné polštářky se zajímavými styly ovoce určitě najdou své místo v maminčině domácnosti, ať už jako dekorační polštář nebo jako praktický podsedák.

Dárky pro tátu

 dárek pro maminku, dárek pro babičku, dárek pro tátu, dárek pro dědu, Blog, zdraví, hubnutí, rady, tipy, trendy, soutěže, úspory, zdraví žživotní styl, slevový portál, pošštovné zdarma, doprava zdarma, Slevy, nízké ceny, levné zbožží, výhodný nákup, nejlepšší cenyOproti dárkům pro maminku máme ve zvyku dárky pro tátu z neznámého důvodu maličko zanedbávat. Dříve to možná bylo způsobeno nedostatečným výběrem zboží pro muže v módě, drogerii, drahou elektronikou, atd. Dnes je však na trhu mnoho cenově dostupných věcí, které by dokázal ocenit každý otec. Naším typem je vodotěsná USB kamera pro otce opraváře a technické nadšence, díky které dokážou prozkoumat a zároveň nahrát taková místa a zákoutí, kam ani lidské oko nedohlédne.

Dárky pro babičku

Babičky bývají skromné a většinou je potěší cokoliv, mnohdy i pouhá návštěva a popřání hezkých svátků. To ale není důvod k tomu, abychom je odbývali. Nedá se říci, že by dárkem pro babičku mohlo být cokoliv. Ve většině případů se pravděpodobně zdržíme složité elektroniky, pokud není Vaše babička její obdivovatelkou. Pro babičku můžeme zvolit doplňky stravy, pomocníky do kuchyně, knihy, předplatné časopisu a pokud už máte pocit, že jsou Vaše nápady vyčerpány, pořiďte dárkový poukaz na masáž, atd. nebo do určitého obchodu, kde si babička něco zaručeně vybere.

Dárky pro dědu

S dárky pro dědu je to podobné jako s dárky pro babičku. Většinu dědečků potěší cokoliv, ale není dobré na to spoléhat a vždy se vyplatí najít něco speciálního. Nápomocný může být dědův koníček. Pokud je rybářem nebo rád včelaří, vyberte něco z tohoto oboru, pokud rád namáhá paměť a trénuje mozkové buňky, kniha křížovek nebo hlavolam jistě neurazí. Dědečka čtenáře potěšte knihou, … a takto bychom mohli postupovat donekonečna.

Doufáme, že se Vám naše tipy budou hodit a těšíme se na Vás u dalšího dílu vánočního seriálu, kde se budeme zabývat dárky pro děti!

Řekněte nám, co si myslíte – komentujte níže!

Dáváte si také na dárcích pro rodiče a prarodiče obzvlášť záležet? Jaké jsou Vaše letošní tipy? Opakujete Vaši volbu dárků každý rok, nebo upřednostňujete každoroční originalitu?  Podělte se s námi o Vaše zkušenosti a rady na našem Facebooku nebo zde v komentářích!

1. díl (vánoční seriál) JAK SPRÁVNĚ VYBRAT NEJEN VÁNOČNÍ DÁREK ?

2. díl (vánoční seriál) DÁRKY PRO ŽENY, KTERÉ POTĚŠÍ.

3. díl (vánoční seriál) DÁRKY PRO MUŽE, KTERÉ POTĚŠÍ.

5. díl (vánoční seriál) JAK ZVLÁDNOUT NÁKUPY DÁRKŮ PRO DĚTI BEZ PSYCHIATRA

Martina Kratochvílová

Martina Kratochvílová

Studuji učitelství pro druhý stupeň základních škol, stát se učitelkou je zároveň mým snem. Mou specializací je český jazyk s občanskou výchovou. Ve volném čase ráda čtu, mám ráda hudbu, dokážu ocenit jakoukoliv. Odjakživa jsem milovníkem zvířat, nenapadá mě žádné, které bych vyloženě nesnesla. Nenávidím jakékoliv násilí a miluju pizzu! 🙂
Martina Kratochvílová

1 komentář u „4. díl (vánoční seriál) DÁRKY OD SRDCE PRO RODIČE A PRARODIČE“

Napsat komentář

Top