5 DÁRKŮ PRO MUŽE ANEB POTĚŠÍŠ A NEURAZÍŠ

5 DÁRKŮ PRO MUŽE ANEB POTĚŠÍŠ A NEURAZÍŠ

Vybrat vhodný vánoční dárek pro muže není občas žádný med. Práci nám naštěstí ušetří řada rad a tipů. Vybrání dárků nemusí být časově náročná záležitost, stačí vědět, kde hledat. Některé dárky jsou z oblasti módy, sportu, elektroniky, další najdeme v knihkupectví či cestovních kancelářích. V pohodlí domova můžete vymyslet vhodný dárek právě pro Vašeho manžela, tatínka nebo bratra a pak vyrazit najisto!

HOBBY POTŘEBY

Každý muž má jistě svůj oblíbený koníček, při kterém se odprostí od pracovního shonu a jiných starostí. Může to být rybaření, houbaření nebo nějaký druh sportu. Zamyslete se nad tím, při čem relaxuje právě budoucí obdarovávaný. Například z rybářských potřeb se nám nabízí celá řada navíjáků, prutů, návnad i praktických vychytávek.

dárek, vánoční dárek pro muže, předplatnéKNIHY A ČASOPISY

Čtení asi nepatří k typické zábavě všech mužů, ale začít není nikdy pozdě. Muž, pro kterého sháníte vánoční dárek, nemusí být žádný knihomol na to, aby dostal pod stromeček knihu. I tenká detektivka může být poutavým společníkem na cesty nebo jen tak při večerní relaxaci na gauči.

Stravitelnější verzí jsou časopisy. A že jich je! Vybírat můžeme předplatné z časopisů o rybaření, kutilství, zahradě nebo autech. Většinou máme na výběr z roční nebo půlroční verze.

dárek, vánoční dárek pro muže, předplatnéPOCHUTINY

Jídlem se nic nemůže pokazit. Nikdy. Oblíbená dárkově zabalená káva či čaj je vhodným dárkem domů i do kanceláře. Kvalitní čokoládové bonbóny seženeme v krásně zabalených balíčcích a čím dál populárnější jsou oříšky a sušené ovoce. Z nich můžete do celofánového sáčku, který seženete v téměř každém papírnictví, vytvořit jedlý dárek.

dárek, vánoční dárek pro muže, předplatnéOBLEČENÍ

Obecně se říká, že muži oblečení ,,řeší” mnohem méně než ženy. I proto jim určitě nějaký vhodný teplý kousek přijde v chladných zimních dnech vhod. Zvolit můžeme zimní šály, čepice a pokud si troufneme a máme muže ,,v oku”, tak i větší praktické kousky. Radost určitě udělá i elegantní dárek v podobě motýlka k saku.

dárek, vánoční dárek pro muže, předplatné

ZÁŽITKY

Tráví muž hodně času ve fitness centru? Permanentka jej zajisté nezklame. Věnuje se kulturním aktivitám a v divadle je jako doma? Předplatné se dá koupit i do divadla! Touží po nějakém adrenalinovém zážitku? Proč mu jej nedopřát právě pod stromeček?

INSPIRUJTE OSTATNÍ

Máte už všechny dárky pro mužské osazenstvo z řad Vaší rodiny a přátel? Podělte se s ostatními na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top