5 DÁRKŮ PRO ŽENY ANEB POTĚŠÍŠ A NEURAZÍŠ

5 DÁRKŮ PRO ŽENY ANEB POTĚŠÍŠ A NEURAZÍŠ

dárky, šperk, kniha, vánoční dárek pro ženuNejspíše všichni se shodneme na tom, že vybrat vhodný vánoční dárek pro ženu je občas skutečná věda. Existuje tolik barev, vzorů, materiálů a každá žena má jiný vkus. Tak jak vybrat vánoční dárek, který potěší a neurazí? Naštěstí pro nás můžeme vybírat z tzv. univerzálních dárků, kterými žádnou slečnu či paní nezklameme.

1. POCHUTINY

Pokud si nevíte rady s výběrem vánočního dárku pro ženu, nesáhnete vedle, když jí koupíte  něco dobrého na zub. V zimních období jistě ocení kávu, čaj, čokoládu, oříšky nebo jiné oblíbené pochutiny. Čaj nebo kávu můžete darovat spolu s hrníčkem, případně ze všech oblíbených dobrot vytvořit dárkový koš na míru.

2. OBLEČENÍ, DOPLŇKY A ŠPERKY

OBLEČENÍ

,,Měkké dárky‘‘ velmi oceňuje většina žen.  A ne vždy si musíme si výběr komplikovat různými velikostmi. Některé dárky mají zkrátka univerzální číslo. K takovým kouskům patří například zimní šály, čepice a rukavice. Zimě vládne vínová, hnědá a béžová barva, tak neváhejte vybrat set, který potěší i zahřeje.

dárky, šperk, kniha, vánoční dárek pro ženuŠPERKY

Neřest snad každé ženy nejrůznějšího věku. Blyštivou drobností v krásné krabičce rozhodně nic nepokazíte. Právě naopak. Krásný šperk pro krásnou ženu nikdy nevyjde z módy.  Nabízí se nám prstýnky, náramky, řetízky, náušnice a brože z nejrůznějších kovů.

3. KOSMETIKA

Kosmetiky není nikdy dost, zvláště v koupelnách a kosmetických taštičkách žen. Chtějí se líbit, chtějí upoutat a zároveň se cítit dobře.  To jsou ženy. Můžete se odvážně pustit do výběru dekorativní kosmetiky, ale radost udělá i sprchový gel, příjemně vonící pěna nebo sůl do koupele.

dárky, šperk, kniha, vánoční dárek pro ženu4. KNIHY

Nespočet stran, titulů a možností. To je vybírání dárku pro ženu v knihkupectví. Úspěch může mít  poutavá detektivka, cestopis z exotických zemí, inspirující kuchařka i biografie módní hvězdy. Správně vybraná kniha udělá velkou parádu!

5. ZÁŽITKY

Pod vánočním stromečkem nemusíme nacházet jen hmotné dárky. Originálním řešením jsou poukazy na masáže, manikúry a jiné relaxační aktivity. Drahým polovičkám jistě vyrazíte dech romantický pobyt v horách nebo lístky na žádaný muzikál.

PORAĎTE OSTATNÍM

A jakými dárky obdarováváte Vaše přítelkyně, manželky, dcery, sestry či babičky Vy? Poraďte ostatním na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top