5. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÝ DĚTSKÝ POKOJ

5. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÝ DĚTSKÝ POKOJ

dětský pokoj, děti, vychytávky, pěnové puzzle, polštářekVybavit dětský pokoj je milou povinností každých rodičů. A vybavit jej tak, aby byl praktický a útulný zároveň je občas doslova věda. Dětský pokoj by měl být královstvím Vaší ratolesti. Světem hry, zábavy, smíchu a bezpečí. Účelnost a bezpečnost jsou předpokládanými vlastnostmi hraček, dekorací i nábytku.

POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA

,,Koberec“ z pěnových puzzlí je ideální podložkou pro hraní her. Zabrání nachlazení i nepohodlí. Pěnové puzzle jsou praktické, dekorativní a zábavné zároveň. Dítě je může samo či s Vaší pomocí složit a tím rozvíjet svou jemnou motoriku a prostorovou představivost.

dětský pokoj, děti, vychytávky, pěnové puzzle, polštářekNEJEN NA HRANÍ

Hračky by neměly sloužit pouze pro zábavu, ale měly by dítě rozvíjet a posouvat dál. Z tohoto důvodu existuj tzv. vzdělávací / edukativní hračkyMagic ball není výjimkou. Labyrint s překážkami, které musí děti překonat, je naučí trpělivosti.

dětský pokoj, děti, vychytávky, pěnové puzzle, polštářekSVÍTÍCÍ KAMARÁD

Polštářky a polštáře jsou bezesporu dekoracemi všech obytných pokojů. Není však polštářek jako polštářek. Svíticí polštářek si přeje snad každé dítě. Tlumené světlo ochrání před ,,strašidly“ a tak zajistí klidný spánek vašich dětí, potažmo i ten váš.

PRVNÍ KRŮČKY VAŠICH DĚTÍ

Malé děti si ještě nejsou jisté svou chůzí. Někdy více padají, než skutečně chodí. První roky života našich ratolestí se proto ve většině případů neobejdou bez větších či menších bolístek. Ochrana ostrých rohů může zabránit většině z nich. Výběr ze tří barev Vám jistě umožní sladit bezpečnostní pomůcku s designem dětského pokoje.

INSPIRUJTE OSTATNÍ

A jakými vychytávkami opatřujete dětský pokojíček svých dětí Vy? Inspirujte svými nápady ostatní na našem Facebooku nebo v komentářích.

1. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÁ KUCHYNĚ

2. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÁ LOŽNICE

3. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÝ OBÝVACÍ POKOJ

4. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÁ KOUPELNA

6. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÁ ZAHRADA

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top