6. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÁ ZAHRADA

6. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÁ ZAHRADA

Jarní dny jsou ideálním obdobím pro opuštění domů a bytů a oddech v klidném prostředí Vaši zahrady. Slunečné počasí láká k pobytu venku. S pár vychytávkami bude Vaše zahrada místem plným zábavy i bezpečí!

SPORTEM KU ZDRAVÍ

zahrada, vychytávka, badminton, venkovní kamera, venkovní osvětlení, dětský stanNemusíte být vrcholový sportovec, abyste si mohl na zahradě občas zapinkat. Badminton je skvělou hrou pro zdokonalení hbitosti a pozornosti. Co však dělat, když celá rodina propadne tomuto sportu a večer se chýlí ke konci? Badmintonové košíčky jsou opatřené svítícími diodami, které Vám umožní badmintonový turnaj prodloužit až do večerních hodin.Tomu se říká zahradní vychytávka!

ZÁBAVA PRO NEJMENŠÍ

zahrada, vychytávka, badminton, venkovní kamera, venkovní osvětlení, dětský stanZabavit malé děti na zahradě vyžaduje velkou dávku trpělivosti a nápaditosti. Pokud chcete mít své dítko pod dohledem a v jednom kuse za ním neběhat, když objevuje svět, vyzkoušejte zahradní stan zdobený puntíky. Stan je skvělým místem pro hraní a největší radost dítěti uděláte, když jej naplníte barevnými míčky!

POZOR, ZLODĚJ

zahrada, vychytávka, badminton, venkovní kamera, venkovní osvětlení, dětský stanNoční hodiny jsou vhodnou dobou pro řádění zlodějů. Ztrácí se Vám ze zahrady nářadí, hračky pro děti nebo dekorace? Ničí Vám někdo rostliny? Venkovní kamera s nočním viděním odhalí každého, kdo by Vám chtěl způsobit škodu. Bezpečnostní venkovní kamera je vodotěsná, takže ji v odhalení zloděje nezabrání déšť ani vlhko. Stačí ji připojit k televizi nebo jinému monitoru a sledovat záznamy.

NEZAKOPNI NA VLASTNÍ ZAHRADĚ

zahrada, vychytávka, badminton, venkovní kamera, venkovní osvětlení, dětský stanVenkovní osvětlení tvoří základ každé zahrady. V teplých jarních a letních dnech na zahradě trávíme spoustu času i po setmění a díky venkovnímu osvětlení můžeme zabránit nechtěnému zakopnutí a případnému úrazu. Díky pohybovému čidlu se venkovní osvětlení automaticky zapne a svítí následujících 30 sekund. My tak můžeme bezpečně projít.

PODĚLTE SE S NÁMI

Jak svou zahradu bezpečně a zábavně zařizujete Vy? Podělte se s námi na na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).

1. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÁ KUCHYNĚ

2. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÁ LOŽNICE

3. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÝ OBÝVACÍ POKOJ

4. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÁ KOUPELNA

5. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÝ DĚTSKÝ POKOJ

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top