Černá, bílá, dlouhá nebo krátká? Každá žena si vybere!

Černá, bílá, dlouhá nebo krátká? Každá žena si vybere!

Sukně, pruhovaná sukně, černá sukně, ženyKrátká, dlouhá, černá, bílá, barevná, úzká, široká … Jak bude vypadat Vaše oblíbená sukně letošní letní sezóny? Každá ze sukní má svou výhodu. Jedna zeštíhluje, druhá poutá pozornost. Každá žena si jistě najde svou vysněnou a vyhovující. Pokud hledáte zlatý střed a nechcete léto trávit v kalhotách ani rozevlátých šatech, budou sukně tou pravou volbou.

PROUŽKY PRO KAŽDOU ŽENU

Vybrat sukni, která se hodí do práce, do školy, na rande i kávu s kamarádkami se zdá jako nadlidský úkol. Ne však pro nás a pruhovanou elastickou sukni. Proužky mohou ve správné kombinaci lichotit ženám nejrůznějšího věku i typů postav. Pouzdrovou sukni doplňte jednoduchým jednobarevným topem a zaujmete pozornost všech.

KVĚTINY KAM SE PODÍVÁŠ

Sukně, pruhovaná sukně, černá sukně, ženyDoplňkem krásné ženy jsou zajisté krásné květiny. Ať už živé nebo ty na oblečení. Roztomilá sukně posetá drobnými kvítky zvýrazní ženskost a krásu každé ženy i dívky. Ze široké palety barev, vzorů i velikostí si vybere skutečně každá zástupkyně něžného pohlaví.

ELEGANTNÍ KLASIKA

Sukně, pruhovaná sukně, černá sukně, ženyČerná decentní sukně by neměla chybět v šatníku žádné ženy. Vrstvená sukně poskytuje pohodlí a zároveň decentní a elegantní vzhled. Je tedy vhodná pro každou příležitost. Černá barva nabízí kombinace s nejrůznějšími střihy a vzory dalších kousků oblečení.

INSPIRUJTE OSTATNÍ

A jaké kousky zvolíte pro letošní letní sezónu Vy? Odvážné nebo decentní? Krátké nebo dlouhé? Ve výběru sukní se meze nekladou! Inspirujte ostatní na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top