CHCETE UMĚLECKÉ FOTKY ZA PÁR SEKUND? VÍME, JAK NA TO!

CHCETE UMĚLECKÉ FOTKY ZA PÁR SEKUND? VÍME, JAK NA TO!

Určitě jste už vyzkoušeli spousty filtrů, díky kterým Vaše fotky získali jiný, lepší nádech. Některé momentky ale vypadají lépe, jako byste je zachytily štětcem na plátno. Ale jak to udělat, když štětcem a barvami zrovna dvakrát nevládnete? Potom stojí za to vyzkoušet novou aplikaci Prisma!

Úprava fotografií á la umělec

aplikace prisma, úprava fotografií, aplikace na úpravu fotek, prisma, Blog, zdraví, hubnutí, rady, tipy, trendy, soutìže, úspory, zdraví životní styl, slevový portál, poštovné zdarma, doprava zdarma, Slevy, nízké ceny, levné zboží, výhodný nákup, nejlepší

Aplikace přináší filtry, díky kterým lze udělat z Vašich fotografií umělecké dílo. Líbí se Vám styl pop art, Piccaso, Van Gogh, Munch nebo kdokoliv další?

V této aplikaci na úpravu fotek najdete různé filtry, díky kterým přizpůsobíte fotografii Vašim uměleckým představám. Určitě znáte i Instagram. Zatímco Instagram Vám nabídne taky různé filtry, tak Prisma Vaši fotografii nejen hodí do jiného filtru, ale rovnou přetvoří do uměleckého stylu. Co se detailů týče, je také daleko přesnější než Instagram.

Jak to funguje?

Aplikace rozebere Vaši původní fotografii do nejmenšího detailu a na základě toho přetvoří nahranou fotku do stylu, jako by ji nakreslil Váš oblíbený umělec. Získáte barevnou stylovou fotografii, která upoutá pozornost!

Zahoďte průměrnost, buďte originální

aplikace prisma, úprava fotografií, aplikace na úpravu fotek, prisma, Blog, zdraví, hubnutí, rady, tipy, trendy, soutìže, úspory, zdraví životní styl, slevový portál, poštovné zdarma, doprava zdarma, Slevy, nízké ceny, levné zboží, výhodný nákup, nejlepšíMožná jste pojali podezření, že Vaše fotografie jsou natolik skvělé, že nepotřebují žádné úpravy. Ano, to je dost pravděpodobné. Ale pokud chcete mít ostře sledovaný Instagram, propagujete své obchody přes internet nebo se Vám hodí zaujmout profilovou fotkou na Facebooku, tak se experiment s Prismou určitě vyplatí.

Zdarma ke stažení

aplikace prisma, úprava fotografií, aplikace na úpravu fotek, prisma, Blog, zdraví, hubnutí, rady, tipy, trendy, soutìže, úspory, zdraví životní styl, slevový portál, poštovné zdarma, doprava zdarma, Slevy, nízké ceny, levné zboží, výhodný nákup, nejlepšíJedinou překážkou, která může zmařit Vaše umělecké hrátky, je skutečnost, že nejste dostatečně technicky vybaveni. K úpravě fotografií musíte být vlastníky operačního systému iOS nebo Android. Kdybych článek psala před dvěma měsíci, napsala bych, že musíte být vlastníky pouze iOS. Není to tak dlouho, kdy byla vyvinuta i aplikace pro Android. Co se týče operačního systému Windows phone, jeho uživatelé si sice aplikaci Prisma nestáhnou, ale mohou sáhnout po skvělé alternativě, která se od Prismy neliší tak moc, a tím je aplikace Vinci. Ale co, všechny varianty aplikace jsou ke stažení zdarma.

Prisma je Ruska

Výše uvedená aplikace na úpravu fotek pochází z Ruska. Jejím autorem je ruský programátor Alexej Moisejenkov. Již několik dní po zveřejnění se Prisma těšila velkému počtu stažení.

Aplikace patří k hitům letošního léta. Časem přijde jistě i spousta dalších možností v rámci Prismy.

Řekněte nám, co si myslíte – Komentujte níže!

A co Vy, už jste vyzkoušeli Prismu? Jste spokojeni s Vašimi výtvory?

Podělte se s Vašimi zkušenostmi do komentářů níže nebo na našem Facebooku!

Kateřina Čapková, DiS.

Kateřina Čapková, DiS.

Jsem čerstvou absolventkou vyšší odborné školy a dále budu od října pokračovat ve studiích na vysoké škole technické a ekonomické. Specializuji se na marketing. Ve volném čase mě nejčastěji najdete buď v mé kanceláři, nebo rozlítanou v různých částech ČR. Jsem kreativní člověk, který musí stále něco tvořit, proto se věnuji psaní. Mým snem je odjet do Indonésie a mít svou kancelář na pláži.
Kateřina Čapková, DiS.

Napsat komentář

Top