DO PLAVEK!

DO PLAVEK!

léto, prázdniny, plavky, bikiny, plavkové kraťasyLéto máme v plném proudu. Cestujeme, koupeme se, grilujeme, bavíme se s přáteli, zkrátka si užíváme léta a prázdnin plnými doušky. V případě žáků a studentů mluvíme o celých dnech a na druhou stranu v případě pracujících alespoň o chvílích zaslouženého volna.

K správnému létu patří pobyt u vody! U moře, na koupališti, u rybníka, přehrady nebo v komfortu vlastního bazénu na zahradě. Neobejdeme se bez letních nezbytností jako jsou sluneční brýle, opalovací krém a především plavky. Zejména ženy ocení více kusů tohoto letního oděvu, protože není větší nepříjemnost, než náhlou změnu počasí přečkávat v mokrých plavkách nebo se do nich znovu oblékat.  Plavky jsou jako ostatní kusy oblečení módní záležitostí, a proto bychom si na jejich výběru měli dát záležet.

léto, prázdniny, plavky, bikiny, plavkové kraťasyEXOTIKA NA PLÁŽI

Léto přeje exotickým vzorům, ke kterým motiv ananasu bezesporu patří. V kombinaci s černou barvou ananas vynikne a letní moderní kousek je na světě. Bikiny bez ramínek zajistí rovnoměrné opálení ramen a pod žádným outfitem tak neuvidíte nevzhledně neopálené proužky pokožky.

VHODNÉ PRO KAŽDOU DÁMU

Barevné proužky na plavkách rozveselí každý letní den. Na pláži nebo koupališti budete nepřehlédnutelná. Jednodílné plavky lichotí každé postavě a veselé proužky dodávají pravý letní šmrnc.

TRENDY PLAVKOVÉ KRAŤASY

léto, prázdniny, plavky, bikiny, plavkové kraťasyNesmíme zapomenout na pány. Moderní střih plavkových kraťasů padne každému chlapci či muži. Trendy barevné nadpisy oživují tmavý podklad plavek. Pohodlný a kvalitní materiál zajistí Váš komfort při vodních radovánkách.

PODĚLTE SE S NÁMI

Užíváte si letní dovolenou u vody nebo prázdniny trávíte pracovně? Podělte se s námi na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top