HALLOWEEN DOBÝVÁ SVĚT

HALLOWEEN DOBÝVÁ SVĚT

Halloween, dekorace, povlak na polštář, dýněHalloween patří k tradičním anglosaským svátkům. Slaví se především v anglicky mluvících zemích  jako je Kanada, USA, Velká Británie, Irsko, Nový Zéland a Austrálie. Děti ve strašidelných maskách navštěvují okolní domy a s pořekadlem ,,Trick or treat“ (Koledu nebo Vám něco provedu) koledují o sladkosti. Halloween každoročně připadá na 31. října.

TRADIČNÍ SYMBOL

Typickou barvou pro tento strašidelný svátek bývá černá a oranžová. Není se tedy čemu divit, že právoplatným symbolem Halloweenu je dýně. Bývá určena ke konzumaci, výrobě dekorací nebo zdobí dětské kostýmy.

I Vy si můžete domácnost nebo zahradu vyzdobit v ,,halloweenském stylu“! A co uspořádat halloweenskou párty? Inspirujte se našimi produkty a oslavte tento magický den jako ve Velké Británii a ostatních anglicky mluvících zemích.

HALLOWEEN V OBÝVÁKU

Možností, jak vyzdobit obývací pokoj, je změnit povlaky polštářkům. Vyberte si ze čtyř strašidelných motivů a navoďte se svém domově magickou atmosféru. Povlak na polštářek má nejen dekorativní účel, ale chrání samotný polštář před poškozením nebo znečištěním.

DUCHOVÉ KAM SE PODÍVÁŠ

Halloween, dekorace, povlak na polštář, dýněDuchové k Halloweenu neodmyslitelně patří. Děti se převlékají do  kostýmů s jejich motivem a vypráví si mezi sebou duchařské historky. Proč nepozvat duchy v podobě černých nebo bílých samolepek také k sobě domů? Ozdobte si okno, schodiště nebo zeď!

JAKO PRAVÉ

Říká se, že všeho moc škodí, ale nenápadným a přesto působivým falešným tetováním nepokazíte žádnou párty. Nevinný žertík s falešnými jizvami  každého spolehlivě vystraší!

PODĚLTE SE S NÁMI

Slavíte Halloween? Jak vyzdobíte letos Váš dům a zahradu? Podělte se s námi o Vaše názory, rady a zkušenosti na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top