HRA JAKO ZÁKLAD KAŽDÉ PÁRTY

HRA JAKO ZÁKLAD KAŽDÉ PÁRTY

hra, hrací kostka, zábava, oslavaKdo by neměl rád hry! Deskové, karetní, každý si přijde na své. Malé děti, studenti, dospělí i senioři. Je jich nespočet a každý má svou oblíbenou, na kterou nedá dopustit. Hry jsou skvělou zábavou při oslavách, svatbách i při obyčejných nedělních posezeních s rodinou. Stačí nápad a zábava může začít! A která je Vaše oblíbená?

POMOCNÍK V DOMÁCNOSTI

hra, hrací kostka, zábava, oslavaJak spojit domácí práce a zábavu? Jedině s hrací kostkou, která každému přiděluje úkoly. Umyjte nádobí, uvařte něco dobrého, zameťte podlahu nebo nedělejte vůbec nic. Hrací kostka přidělí úkol i Vám. A nejen to. Díky anglickému zadání si procvičíte tento cizí jazyk.

PROTI STRESU

hra, hrací kostka, zábava, oslavaPokud nepatří hraní her k Vašim silným stránkám a jste ten, kterému se výhra vyhýbá obloukem, nezapomeňte se po každé (více či méně stresující) hře, uvést zpátky do pohody, a to díky antistresové hračce. Magnetické kuličky odbourají nežádoucí napětí a díky stimulaci rukou ostny dojde k jejich správnému prokrvení.

PRO ZAMILOVANÉ

Rádi trávíte romantické chvilky se svým partnerem či partnerkou? Máme nápad, jak je okořenit. Vyzkoušejte erotickou hru, která nabízí dvanáct sexuálních poloh. Ozvláštněte například Vaše výročí!

AŽ DO DNA

hra, hrací kostka, zábava, oslavaChystáte oslavu kulatých narozenin, rozlučku se svobodou nebo zkrátka jakoukoli událost, kde alkohol poteče proudem? Hrací kostka každému účastníkovi přidělí úkol týkající se alkoholu a jeho pití. Kdo se napije podle libosti, kdo musí vypít skleničku až do dna a na koho naopak nezbude nic?

PODĚLTE SE S NÁMI!

A jaká je Vaše oblíbená hra? Holdujete spíše ,,deskovkám” nebo karetním hrám? Podělte se s námi na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top