HURÁ, BUDOU PRÁZDNINY!

HURÁ, BUDOU PRÁZDNINY!

Prázdniny, léto, vysvědčení, dárek, školní rok, adrenalinový zážitekNež se studenti, učitelé i rodiče nadáli, vysvědčení se mílovými kroky blíží a pomalu, ale jistě na dveře klepou vytoužené prázdniny. Letní prázdniny jsou zaslouženým odpočinkem pro všechny. Učitelé se zbaví neustálého opravování písemek a dozorování na školních chodbách, rodiče si oddechnout, protože už nemusí pomáhat s domácími úkoly a podepisovat známky v žákovské knížce a konečně žáci a studenti – pro ně nastávají 2 krásné měsíce bez školních povinností!

Prázdniny, léto, vysvědčení, dárek, školní rok, adrenalinový zážitekLéto je období poznáváním nových míst, seznamování se s novými lidmi a i zaměstnaným dospělým se snad podaří odjet na vytouženou dovolenou a strávit pár nerušených chvil se svými milovanými.

Pro studenty a žáky bude největší odměnou po náročném školním roce dvouměsíční volno, ale pokud jste v roli rodičů a vymýšlíte, co svým ratolestem nadělit za více či méně úspěšný rok plný písemek a zkoušení, inspirujte se našimi třemi tipy.

Prázdniny, léto, vysvědčení, dárek, školní rok, adrenalinový zážitekANDRENALINOVÝ ZÁŽITEK

Spousta mladých lidí oceňuje adrenalinovou zábavu a ukončení školního roku může být vhodným okamžikem, kdy si andrenalinový zážitek zaslouží. Mladé muže potěší jízda rychlým autem a příslušnice něžného pohlaví nadchne jízda na koni, mladší děti se vyřádí v lanovém centru.

Prázdniny, léto, vysvědčení, dárek, školní rok, adrenalinový zážitekSPOLEČNĚ STRÁVENÝ ČAS

Rodina má držet pohromadě a o prázdninách to platí dvojnásob. Večer strávený v pizzerii, společný výlet do ZOO, bowlingový turnaj nebo pohár s minimálně pěti druhy zmrzliny může být krásným zakončením školního roku!

HMOTNÝ DÁREK

Víte, že si Váš potomek přeje novou knihu, počítačovou hru nebo sportovní náčiní? Poslední školní den, kdy se předává vysvědčení, může být tou pravou chvilkou, kdy ocenit snažení mladého studenta a vytoužený dárek mu dopřát.

PODĚLTE SE S NÁMI

A jak zakončujete školní rok s Vašimi  ratolestmi Vy? Podělte se s námi o Vaše názory a zkušenosti na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top