JAK NA VÁNOČNÍ DÁRKY PRO MUŽE?

JAK NA VÁNOČNÍ DÁRKY PRO MUŽE?

 

Vánoce, vánoční dárek pro muže, nakupování, mužVánoce se den po dni blíží a naši mysl čím dál víc zaměstnává, co komu nadělit pod stromeček. Tentokrát se zaměříme na muže! Od nich totiž velmi často slýcháváme, že nic nepotřebují, všechno mají nebo máme šetřit. Takže nám s výběrem dárku, kterému se přes všechny odpovědi nevyhnou, vůbec neporadí. Všechny radostné starosti tedy nechají na nás, ale my si zvládneme poradit sami a vhodný vánoční dárek pro muže bez problému vybereme!

PTEJTE SE!

Nenechte se výše zmíněnými reakcemi odradit a rozhovor upřímně veďte k tomu, že muži chcete udělat radost. Třeba má nějaké tajné přání, se kterým se bojí nebo stydí svěřit. Při nejhorším odejdete s nepořízenou, ale pokazit nic nemůžete.

PŘEKVAPENÍ POD STROMEČKEM

Vánoce, vánoční dárek pro muže, nakupování, muž

Pokud chcete muže překvapit, ale s výběrem vánočního dárku si nejste jisti, oslovte jiného muže. Pomoc Vám jistě ochotně poskytne tatínek, švagr, bratr nebo třeba kolega z práce. Muži přece drží jednu basu. Muž je někdy osoba komplikovaná a než šlápnout vedle, tak je lepší požádat o radu.

Vánoce, vánoční dárek pro muže, nakupování, muž

ZAMYSLETE SE

Při vybírání vhodného vánočního dárku pro muže je praktické  zohlednit jeho zájmy i roční období. Pokud zvolíte jako dárek oblečení, snažte se vybírat zimní módu, kterou ihned využije. Na dárky určené k nošení během léta by se mohlo nedopatřením zapomenout. Má muž oblíbený sport nebo jiný koníček? Sportovními potřebami nebo jinými ,,rekvizitami“ pro dané hobby nesáhnete vedle.

TIP PRO ŽENY

Ve dvou se to lépe táhne. A to platí i při vybírání vánočního dárku pro muže. Požádejte o radu svou kamarádku nebo známou. Spojte příjemné s užitečným a nakupování vánočních dárků pro muže proberte během posezení u vína. Před Vánoci problematiku nakupování řeší spousta žen, takže i Vy určitě  najdete spřízněnou duši.

Vánoce, vánoční dárek pro muže, nakupování, mužKONTAKTUJTE OSTATNÍ

A jak si s nakupováním vánočních dárků pro muže vedete Vy? Podělte se s ostatními na našem Facebooku nebo v komentářích.

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

1 komentář u „JAK NA VÁNOČNÍ DÁRKY PRO MUŽE?“

Napsat komentář

Top