JAK NAKUPOVAT Z ČÍNY BEZ OBAV O SVÉ PENÍZE

JAK NAKUPOVAT Z ČÍNY BEZ OBAV O SVÉ PENÍZE

nakupování, eshop, dobírka, nakupování ze zahraničí, poštovné zdarmaSpousta lidí se obává nakupování na zahraničních eshopech, jako je například Aliexpress, eBay nebo Wish. Zboží je originální, lákavé a mnohdy vtipné, ale bojíte se nákup zaplatit předem? Nevíte si rady s cizojazyčnou komunikací s prodejcem? A co když Vám nebude sedět velikost, střih nebo slušet barva? Potřebujete zboží objednat na dobírku? Dá se zboží z Aliexpressu reklamovat? To vše a mnohem více za Vás řeší společnost Nakupia.

Z POHODLÍ DOMOVA

Nákup zahraničního zboží pro Vás tento eshop řeší od A do Z. Veškerá komunikace, ohledně výběru zboží, platby, doručení a případné reklamace, probíhá s touto společností a ve Vašem mateřském jazyce. Cílem eshopu je Vaše spokojenost, a proto jej můžete kontaktovat telefonicky nebo emailem každý den (i o víkendech či svátcích) od 9:00 do 22:00.

NÁKUP BEZ RIZIK

nakupování, eshop, dobírka, nakupování ze zahraničí, poštovné zdarmaObrovskými ,,strašáky” nakupování ze zahraničí je platba cla, DPH, ztráta zboží a především zaplacení zboží předem. I v těchto případech je tady společnost Nakupia pro Vás. Veškeré finanční poplatky a nesrovnalosti za Vás řeší se zahraničním dodavatel tento eshop. Prostřednictvím českého eshopu tak vybíráte zahraniční zboží, které v běžných obchodech neseženete nebo koupíte za přemrštěné ceny. Pokud nedisponujete platební kartou nebo se obáváte zaplatit nákup předem, máte k dispozici možnost platby na dobírku.

ZDARMA AŽ K VÁM DOMŮ

Cena, kterou vidíte ve Vašem nákupním košíku je cenou konečnou. Nemusíte se obávat žádných dodatečných poplatků za dopravu zboží až k Vám domů –  další výhodou nakupování v eshopu je totiž poštovné zdarma. Jedinou výjimkou, je platba dobírkou, která je zpoplatněna 99 Kč, zbytek způsobů platby je zdarma.

RESTART PENĚZ

nakupování, eshop, dobírka, nakupování ze zahraničí, poštovné zdarmaMožnost vyzkoušet si nezávazně zboží – to je restart peněz ! V případě, že Vám zboží – oblečení, doplňky a dekorace nebudou vyhovovat nebo se Vám nebudou líbit, můžete je do 30 dnů vrátit. Velkou výhodou nákupu na Nakupia.cz je proplacení poštovného směrem k nim v případě vrácení zboží. Samozřejmostí jsou obratem vrácené peníze.

PŘESVĚDČTE SE SAMI

Říká se, že nejlepší je vlastní zkušenost. V případě nakupování to platí dvojnásob. Vyzkoušejte si nákup se společností Nakupia na jakémkoliv zboží za pár korun a posuďte sami!  

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top