2. díl (letní seriál) – JAK SE EFEKTIVNĚ BRÁNIT PROTI KOMÁRŮM BEZ SMRADLAVÉHO REPELENTU

2. díl (letní seriál) – JAK SE EFEKTIVNĚ BRÁNIT PROTI KOMÁRŮM BEZ SMRADLAVÉHO REPELENTU

A máme tu léto! Tři měsíce plné grilování, koupání, sportování, houbaření. Léto nám nabízí pestrou škálu možností, jak trávit svůj volný čas. Zkrátka jsme stále v pohybu. Ale i pobyt venku má své nástrahy! Nesmíme zapomenout na to, že v těchto měsících se probouzí k životu hmyz. A z vlastní zkušenosti určitě víte, jak mohou tyto okřídlené bestie značně obtěžovat svou přítomností.

Zika? Borelióza? Nedovolte komárům vysávat Vaše zdraví!

Komářím štípnutím se přenáší velké množství nemocí. Poslední měsíce byly ve znamení viru Zika. Na virus neexistuje stále žádný účinný lék. A jaké nejhorší překvapení na Vás může při pokousání komárem infikovaným virem Zika čekat? Čerstvý novorozenec se zakrnělou hlavičkou! Nezáleží na tom, zda trávíte dovolenou v Čechách nebo v zahraničí. Tento okřídlený hmyz si nevybírá. Exotickou horečku si můžete přivést jako suvenýr jak z Mácháče, tak z Kypru. To co se může zdát jako běžná horečka či úpal, nakonec končí i ochrnutím a smrtí. Mysleli jste si, že boreliózu přenáší jen klíšťata? Omyl! Častým přenašečem jsou právě komáři! Lymeská borelióza je nepříjemná nemoc projevující se ze začátku jako chřipka. Zarudlým štípancům věnujte určitě pozornost. Borelióza je sice vyléčitelná, ale komplikacím se vyhnete jen v případě, že brzy navštívíte doktora.

Není repelent jako repelent

Pokud se chcete vyhnout výše uvedeným katastrofickým scénářům, je dobré věnovat pozornost správné prevenci. Používání repelentu je základ! Ovšem obyčejné repelenty nejsou vždy spolehlivé ani praktické. Který z nich tedy použít?

Odpuzovače komárů


komáři, repelent, odpuzovač komárů, proti hmyzu, Blog, zdraví, hubnutí, rady, tipy, trendy, soutěže, úspory, zdraví žživotní styl, slevový portál, pošštovné zdarma, doprava zdarma, Slevy, nízké ceny, levné zboží, výhodný nákup, nejlepší ceny
Při pobytu v přírodě určitě oceníte
odpuzovače komárů. Vybrat si lze z několika druhů: náramek, klíčenka a kapesní typ. Repelentní náramek je ideální řešení nejen pro Vás, ale i pro Vaše děti.
Jedná se o velmi efektivní ochranu a
vydrží až 10 dní! Stačí si náramek nasadit na ruku a o Vaši ochranu je postaráno. Máte rádi pikniky u vody? Další možností je odpuzovač ve formě klíčenky. Připnete si ji ke klíčům a na další ochranu již nemusíte myslet a navíc je šetrný k životnímu prostředí.

STOP nevítaným návštěvníkům

komáři, repelent, odpuzovač komárů, proti hmyzu, Blog, zdraví, hubnutí, rady, tipy, trendy, soutěže, úspory, zdraví žživotní styl, slevový portál, pošštovné zdarma, doprava zdarma, Slevy, nízké ceny, levné zboží, výhodný nákup, nejlepší cenyKomáři přilétají do našich domovů převážně večer. Velkým lákadlem je pro ně rozsvícené světlo. Jak se lze bránit? S moskytiérou pro postel se už nemusíte obávat bezesných nocí! Ochrání Vás před nechtěnými návštěvami z hmyzí říše. V případě, že jste okupováni těmito návštěvami ve všech místnostech, tak neváhejte vyzkoušet ultrazvukový repelent. Díky všestrannému využití a malým rozměrům je velmi praktický. Stačí ho jen zapojit do zásuvky a máte vystaráno. Trápí Vaši domácnost mimo jiné i jiní škůdci jako myši nebo švábi? S repelentem na domácí škůdce se zbavíte tohoto tria jednou pro vždy!

Řekněte nám, co si myslíte – Komentujte níže!

Zaujali Vás nejnovější typy ochrany proti komárům? Vyzkoušeli jste již některý z těchto produktů? Podělte se s námi o Vaše zkušenosti a názory v komentářích nebo na našem Facebooku.

1. díl (letní seriál) – JAK DODRŽET PITNÝ REŽIM BEZ SLOŽITÉHO HLÍDÁNÍ TEKUTIN

3. díl (letní seriál) ZÁZRAK JMÉNEM CUKETA – PROČ JE TAK PROSPĚŠNÁ?

4. díl (letní seriál) JAK LEHCE VKLOUZNOUT ZPĚT DO PRÁCE PO DOVOLENÉ?

5. díl (letní seriál) NENECHTE SVÉHO ČTYŘNOHÉHO MAZLÍČKA SNÍST!

6. díl (letní seriál) JAK PŘEŽÍT V DIVOČINĚ ANEB VÝBAVA, JAK SE PATŘÍ!

Kateřina Čapková, DiS.

Kateřina Čapková, DiS.

Jsem čerstvou absolventkou vyšší odborné školy a dále budu od října pokračovat ve studiích na vysoké škole technické a ekonomické. Specializuji se na marketing. Ve volném čase mě nejčastěji najdete buď v mé kanceláři, nebo rozlítanou v různých částech ČR. Jsem kreativní člověk, který musí stále něco tvořit, proto se věnuji psaní. Mým snem je odjet do Indonésie a mít svou kancelář na pláži.
Kateřina Čapková, DiS.

Napsat komentář

Top