NAKUPUJTE SRDCEM – NAKUPIA

NAKUPUJTE SRDCEM – NAKUPIA

Spousta lidí se nakupování přes internet obávají. Základem úspěchu jsou tři základní úkony. Obrátit se na vhodný, ověřený e-shop, před odesláním objednávky důkladně zkontrolovat vyplněné osobní údaje (jméno, příjmení, adresa, způsob platby …) a provést kontrolu vybraného zboží (velikost, barva, počet kusů …).

nakupování přes internet, restart peněz, cena, poštovné zdarma, zboží, nakupováníJSME TADY PRO VÁS

Vydařený obchod je také založen na vzájemné komunikaci mezi e-shopem a zákazníkem, na čemž si velice zakládáme. V případě jakéhokoli dotazu se na nás můžete obrátit telefonicky / emailem a to denně od 9:00 do 22:00.

RESTART PENĚZ

Pod tímto názvem se neskrývá nic jiného, než možnost vyzkoušet si objednané zboží. A to nezávazně. Mnozí z nás se nákupu např. oblečení přes internet vyhýbají. ,,Co když mi nebude sedět velikost?” / ,,Jak to pak vrátím?”  Jsou nejčastější řečnické otázky, které nás utvrzují v rozhodnutí, že objednávat oblečení přes internet zkrátka nelze. Možnost ,,restartu peněz” za Vás řeší tyto problémy.

nakupování přes internet, restart peněz, cena, poštovné zdarma, zboží, nakupováníV případě, že Vám zboží nebude vyhovovat, nabízíme dvě možnosti řešení situace. První z nich je vyslání kurýra a to zcela zdarma. Druhou variantou je proplacení poštovného, pokud se rozhodnete zboží vrátit sami. Samozřejmostí jsou obratem vrácené peníze za Vaše zboží.

POŠTOVNÉ ZDARMA

nakupování přes internet, restart peněz, cena, poštovné zdarma, zboží, nakupováníDalší výhodou nakupování u nás je poštovné zdarma. Zboží Vám bude dopraveno zcela zdarma a to na území České i Slovenské republiky. Cena, kterou vidíte ve Vašem nákupním košíku je cenou konečnou a nemusíte se obávat žádných dodatečných poplatků za dopravu zboží až k Vám domů.

PODĚLTE SE S NÁMI

Nakupovali jste již u nás? Podělte se s námi o Vaše zkušenosti či poznatky na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže) a především – nakupujte srdcem!

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top