NEZAMOTEJ SE!

NEZAMOTEJ SE!

Telefon, kabely, stojánek na telefon, organizér na kabelyZnáte to snad všichni. Všude kolem nás je neustále spoušť. Pod stolem, na stole, vedle stolu se válí nepřeberné množství kabelů. Od notebooku, od lampičky, nabíječka na telefon, sluchátka… Jsou zkrátka všude.

Jenže to není to nejhorší. Tito věrní společníci, kteří drží naše elektronická zařízení při životě (a tím i některé z nás) nebo nám všemožně zlepšují den, mají jednu velikou neřest. Rádi se zamotávají! Ale ne jen tak obyčejně, aby se neřeklo. Ale hezky křížem krážem a Vy pak dlouhé minuty sedíte nad spletí kabelů a kablíků a odmotáváte, vymotáváte a přitom se stále víc zamotáváte Vy i kabely.

Pro pomoc nemusíte daleko. Stačí využít pár šikovných vychytávek, které Vašemu pracovnímu místu nastolí řád. Nenechejte zbytečný nepořádek, aby ubíral Vaši pozornost od skutečně důležitých činností.

Telefon, kabely, stojánek na telefon, organizér na kabelyORGANIZÉR NA KABELY

Kdo by odolal roztomilosti tohoto malého pomocníčka, který Vám usnadní tolik práce a případného zbytečného hledání? Organizér stačí nalepit na hladký povrch a už je Vám k dispozici pro podržení kabelu vedle zásuvky.

5 v 1

Jak uspořádat pět kabelů pomocí jednoho držáčku? Teď už snadno. Kabely už nebudou zamotané, ohnuté, ale připravené na okamžité použití. Vaše kancelář nebo domov si přece zaslouží být útulným místem.

Telefon, kabely, stojánek na telefon, organizér na kabelyKAM S TELEFONEM?

Pořádek s kabely jsme si kolem stolu již udělali. Kam však s telefonem, který potřebujete nabít? Krátký nabíjecí kabel, špatně umístěná zásuvka, dlouhý nabíjecí kabel, o který neustále zakopáváte… Situace, které se běžně stávají. Stojánek na telefon při nabíjejí udrží telefon v bezpečí a Vy už nikdy nemusíte zakopnout o svou vlastní nabíječku, protože přesahující kabel snadno omotáte o zadní část stojánku.

PORAĎTE OSTATNÍM

A jak udržujete pořádek kolem svého pracovního stolu Vy? Poraďte ostatním na našem Facebooku  nebo v komentářích.

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top