OBDARUJTE CELOU RODINU (1. DÍL) – VÁNOČNÍ DÁRKY PRO PRARODIČE

OBDARUJTE CELOU RODINU (1. DÍL) – VÁNOČNÍ DÁRKY PRO PRARODIČE

prarodiče, Vánoce, vánoční dárky, dědeček, babičkaČas kolem nás utíká jako voda a pomalu, ale jistě se blíží zimní měsíce, a to znamená jednu důležitou a dlouho očekávanou událost – Vánoce. Těší se na ně nejen děti, ale také dospělí. I když, ruku na srdce, pro spoustu z nás vánoční svátky představují i období plné stresu. Máme totiž nemálo povinností. Uklidnit celý dům nebo byt, napéct cukroví, ozdobit stromeček, uvařit štědrovečerní večeři a především zastoupit Ježíška v nakupování vánočních dárků!

prarodiče, Vánoce, vánoční dárky, dědeček, babičkaA na to není nikdy brzy. Právě naopak. Čím dříve si ,,odbydete” tuto milou povinnost, tím více času Vám zbyde na jiné přípravy a na chvíle s Vašimi milovanými blízkými. Vyhněte se plným nákupním centrům a dlouhému dodání zásilek až domů a nakupujte vánoční dárky pro své blízké – dnes pro prarodiče, v klidu a včas!

UDĚLEJTE RADOST SVÝM PRARODIČŮM

Vymyslet dárek svým prarodičům je díky generačnímu rozdílu někdy velice obtížný úkol. Naši prarodiče nám často na otázky, co by si přáli, odpovídají, že nic a že vše už mají. Takže nám (jako každý rok) i letos opět zbývá zamyslet se nad překvapením a vymyslet další z mnoha originálních a užitečných dárků, které budeme nadělovat našim blízkým pod vánoční stromeček.

prarodiče, Vánoce, vánoční dárky, dědeček, babičkaKRÁSNÝ DÁREK PRO VAŠI BABIČKU

Každou ženu, a proto zajisté i Vaši babičku, potěší krásný šperk. Máte svou babičku v oku? Měkkými dárky, tzn. oblečením, překvapíte a neurazíte. Kvalitní četba a praktické vychytávky k ní nalezená pod stromeček, vykouzlí úsměv na tváři každé dámě, která holduje literatuře.

ORIGINÁL PRO DĚDEČKA

prarodiče, Vánoce, vánoční dárky, dědeček, babičkaA co vymyslet pro dědečka? Patří k milovníkům kávy nebo čaje? Zamyslete se, jaké pochutině Váš dědeček neodolá a nadělte mu jako vánoční dárek zdraví prospěšný čaj, kvalitní kávu nebo praktické pomůcky na jejich přípravu. Tráví rád čas u vody a neznáte vášnivějšího rybáře? Kvalitní rybářské náčiní nemůže chybět v jeho výbavě! Patří k domácím kutilům, ale na výběr nářadí si sami netroufáte? Zkuste zvolit předplatné časopisu o zahradě, bydlení a radách pro pokročilé kutily!

INSPIRUJTE OSTATNÍ

A co letos nadělíte svým prarodičům pod vánoční stromeček Vy? Zeptáte se jich, co by si přáli nebo si troufnete vymyslet překvapení? Podělte se s námi o Vaše rady a zkušenosti na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).

OBDARUJTE CELOU RODINU (2. DÍL) – VÁNOČNÍ DÁRKY PRO RODIČE

OBDARUJTE CELOU RODINU (3. DÍL) – VÁNOČNÍ DÁRKY PRO DĚTI

OBDARUJTE CELOU RODINU (4. DÍL) – VÁNOČNÍ DÁRKY PRO SOUROZENCE

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

1 komentář u „OBDARUJTE CELOU RODINU (1. DÍL) – VÁNOČNÍ DÁRKY PRO PRARODIČE“

Napsat komentář

Top