OBDARUJTE CELOU RODINU (2. DÍL) – VÁNOČNÍ DÁRKY PRO RODIČE

OBDARUJTE CELOU RODINU (2. DÍL) – VÁNOČNÍ DÁRKY PRO RODIČE

Vánoce, vánoční dárky, rodiče, dárky pro maminkuS blížícím se adventem, který letos vychází na 2. prosinec, je také čas myslet na vánoční nadílku. Nakupte vánoční dárky pro své blízké včas a prosinec již věnujte své rodině, pečení lahodného cukroví a relaxaci při sledování pohádek a popíjení vánočního punče. Odměnou Vám bude radost a překvapení Vašich blízkých a Ježíšek jistě na oplátku nezapomene ani na Vás! Zamyslete se, co potěší Vaše rodiče, sepište seznam a vyhněte se předvánočnímu shonu!

OBDARUJTE SVÉ RODIČE

Vybrat vhodný dárek pro rodiče je bezesporu složitým vánočním úkolem. Jsou tady také narozeniny, jmeniny a jiné významné dny, tak co může být vánočním dárkem, při kterém se nebudete opakovat? Ptejte se! I když Vám rodiče možná odpoví, že si nemáte dělat škodu a starost, nevzdávejte se. Upřímně se snažte zjistit, zda rodiče nemají tajný sen, či přání a Vy byste mohli přispět k jeho splnění. Ne každý dárek musí být překvapením.

ORIGINÁLNÍ DÁREK PRO VAŠI MAMINKU

Vánoce, vánoční dárky, rodiče, dárky pro maminkuVybrat vhodný dárek pro ženu je bojový úkol i pro zkušeného obdarovávajícího. I samotným ženám je občas potřeba poradit a dodat vánoční inspiraci. Čím potěšit a neurazit maminku? Dekorativní svíčka bezpečně rozzáří každý maminčin den. Teplým a originálním kouskem do šatníku nezkazíte žádné Vánoce. Peče Vaše maminka ráda nebo kreativně tvoří? Praktická vychytávka do kuchyně nebo na výrobu mýdel je vhodným vánočním dárkem pro každou nápaditou ženu.

S LÁSKOU PRO TATÍNKA

Vánoce, vánoční dárky, rodiče, dárky pro maminkuPři vybírání vhodného vánočního dárku pro Vašeho tatínka je praktické  zohlednit jeho zájmy i danou roční dobu. Pokud pod vánoční stromeček vyberete oblečení, snažte se zvolit zimní módu, kterou ihned využije. Proč zbytečně schovávat vánoční dárek do skříně a čekat s jeho využitím na léto? Má Váš tatínek oblíbenou aktivitu nebo koníček? S hobby potřebami, sportovním náčiním nebo lístky na kulturní představení nemůžete šlápnout vedle.

INSPIRUJTE OSTATNÍ

A jak si s nakupováním vánočních dárků pro rodiče vedete letos Vy? Podělte se s ostatními na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).

OBDARUJTE CELOU RODINU (1. DÍL) – VÁNOČNÍ DÁRKY PRO PRARODIČE

OBDARUJTE CELOU RODINU (3. DÍL) – VÁNOČNÍ DÁRKY PRO DĚTI

OBDARUJTE CELOU RODINU (4. DÍL) – VÁNOČNÍ DÁRKY PRO SOUROZENCE

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

1 komentář u „OBDARUJTE CELOU RODINU (2. DÍL) – VÁNOČNÍ DÁRKY PRO RODIČE“

  1. Rád bych se podíval ale ty webové sránky jsou nepříjemné na prohlížení .Vzdávám to.Šedé roztahané písmo , zbytečně velké obrázky a informací na jeden pohled minmum .Neberte to jako nezdvořilost prosím , ale jako podnět k zamyšlení proč dělat takové webové stránky které jsou podstatně horší než to co bylo třeba před deseti léty běžně obvyklé.Tvůrci stránek by si mohli něco přečíst o takzvaném zlatém řezu.
    Omlouvám se ale napsal jsem proto,že čím dál tím více internetových obchodů ztrácí funkčnost , líbivost a informovanost. Patřím k těm kdo nakupují v internetových obchodech a vím že tento způsob nakupování má budoucnost.

Napsat komentář

Top