OBDARUJTE CELOU RODINU (3. DÍL) – VÁNOČNÍ DÁRKY PRO DĚTI

OBDARUJTE CELOU RODINU (3. DÍL) – VÁNOČNÍ DÁRKY PRO DĚTI

Vánoce, děti, vánoční dárky pro děti, vánoční stromečekVybírat vánoční dárky pro děti je radost každého rodiče i jiného člena rodiny. Pokud dodržujete tradice, nechte i letos Vaše dítko napsat dopis Ježíškovi a inspirujte se jím. Nemusíte nutně splnit každé dětské přání, ale aspoň jedna věc, o kterou si dítě Ježíškovi napsalo, by se pod vánočním stromečkem objevit mohla. U starších dětí využijte možnost rozhovoru. Uvědomte si totiž, že co se líbí Vám, nutně nemusí ocenit dospívající dítě.  

Děti Vánoce milují, ať už kvůli pohádkám, cukroví, tak i dárkům. Nezapomínejte však na to, že není důležité, co pod vánočním stromečkem najdeme, ale s kým tuto jedinečnou chvilku sdílíme.

SPOJTE PŘÍJEMNÉ S UŽITEČNÝM

Vánoce, děti, vánoční dárky pro děti, vánoční stromečekDárky by měly dětem přinášet radost. A pokud se Vám je podaří skloubit se zájmem Vašeho dítěte či vzděláváním tím lépe! Sportovní náčiní nebo oblečení do sportovního kroužku, nový hudební nástroj nebo kniha oblíbeného autora? Zamyslete se, co by dítěti udělalo radost a čím byste jej zároveň posunuli kupředu.

NOVÝ ČLEN RODINY

Vánoce, děti, vánoční dárky pro děti, vánoční stromečekZvažujete přírůstek do rodiny? Nemusíme teď mluvit o dalším potomkovi, ale pokud zvážíte, že jsou Vaše děti dostatečně zodpovědné a domácí mazlíček je nepřestane po uplynutí vánočních svátků bavit, mohou být Vánoce vhodnou dobou, kdy navštívit psí útulek a udělat dobrou věc!

NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK

Vánoční dárek pro děti nemusí být pouze hmotná věc nebo domácí mazlíček. Především starším dětem udělá radost zážitek. Vytiskněte voucher na zimní lyžování, adrenalinový sport nebo kurz některé kreativní činnosti a darujte jej v obálce s vánočním motivem.

INSPIRUJTE OSTATNÍ

Už máte vánoční dárky pro Vaše děti? Podělte se se svými tipy a radami na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).

OBDARUJTE CELOU RODINU (1. DÍL) – VÁNOČNÍ DÁRKY PRO PRARODIČE

OBDARUJTE CELOU RODINU (2. DÍL) – VÁNOČNÍ DÁRKY PRO RODIČE

OBDARUJTE CELOU RODINU (4. DÍL) – VÁNOČNÍ DÁRKY PRO SOUROZENCE

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top