OBDARUJTE CELOU RODINU (4. DÍL) – VÁNOČNÍ DÁRKY PRO SOUROZENCE

OBDARUJTE CELOU RODINU (4. DÍL) – VÁNOČNÍ DÁRKY PRO SOUROZENCE

sourozenec, vánoční dárky, vánoční stromeček, VánocePři výběru vhodného vánočního dárku pro sourozence musíme zohlednit především jeho věk. Desetiletá, dvacetiletá nebo třicetiletá sestra ocení pod vánočním stromečkem dozajista něco jiného. Stejným pravidlem se musíme řídit i u bratrů. I když, někdy se říká, že dospělí jsou pouze velké děti, takže pokud víte, že sourozence dárek pobaví nebo si nostalgicky vzpomene na své dětství, neváhejte experimentovat.

Sourozenec je člověk, kterého znáte od svých nebo naopak od jeho prvních krůčků. Znáte jej tedy jako nikdo jiný na světě. Stejně originální jako Váš vztah by měl být i vánoční dárek. Obdarovávání je radostná činnost a věřte, že všechen vynaložený čas nebo finance se Vám při jiskřičkách v očích Vašich blízkých hned vrátí.

DÁREK PRO SOUROZENCE I PRO VÁS

sourozenec, vánoční dárky, vánoční stromeček, VánoceCo je více než čas strávený společně? Sdílejte spolu okamžiky nejen o Vánocích. Nadělte dárek sourozenci a také sobě v podobě jednodenního výletu, wellness pobytu nebo adrenalinového zážitku a užijte si čas podle Vašich společných představ nejen o Vánocích. Mladším dětem nadělte stolní hru nebo kreativní sadu a bavte se společně!

ZOHLEDNĚTE ZÁJMY VAŠICH SOUROZENCŮ

sourozenec, vánoční dárky, vánoční stromeček, VánoceVěk není jediným kritériem, které při výběru vhodného vánočního dárku, musíme zohlednit. Dalšími z nich jsou totiž zájmy, záliby a koníčky. Zamyslete se, zda dáte přednost originálním a netradičním dárkům nebo zvolíte ověřenou klasiku, která funguje každý rok nebo při jiných příležitostech. K takovým vánočním dárkům může patřit kniha oblíbeného autora nebo doplnění knižní série o novou publikaci. Bratři ,,hráči“ ocení novou počítačovou hru. U menších dětí se při výběru hračky zkuste poradit s rodiči, aby mladší sourozenec nenašel pod vánočním stromečkem shodný dárek.

DROBNOSTI POD I NA VÁNOČNÍM STROMEČKU

Tradičně říkáme, že dárky nosí Ježíšek pod vánoční stromeček. Pokud však chcete své blízké pobavit, překvapit a možná i trochu potrápit při hledání dárků, ozdobte jimi přímo vánoční stromeček. Kreativně vánoční dárky zabalte do dárkového papíru nebo taštiček s vánočním motivem a rozvěšte či schovejte je do stromových větví.

CO OCENÍ NEJVÍCE?

sourozenec, vánoční dárky, vánoční stromeček, VánoceSestry parádnice potěší kosmetický štětec na pleťovou masku. Pokud je pro každou legraci, neváhejte sestře nadělit ponožky s veselými motivy. Pokud hledáte dárek na relax a odpočinek a chcete sestře naznačit, aby myslela i sama na sebe, darujte jí masážní váleček na obličej.

Silikonové hodinky sportovního vzhledu i využití nemohou chybět pod stromečkem žádného sportovce. Kdo si hraje, nezlobí – nadělte malým i velkým bratrům hračku. Těm menším například dřevěné skládací puzzle a ty starší jistě překvapí dron s vlastním hangárem!

PODĚLTE SE S NÁMI

Už máte nakoupené dárky pro Vaše sourozence? Shodli jste se v některých možnostech s našimi nápady? Podělte s námi na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).

OBDARUJTE CELOU RODINU (1. DÍL) – VÁNOČNÍ DÁRKY PRO PRARODIČE

OBDARUJTE CELOU RODINU (2. DÍL) – VÁNOČNÍ DÁRKY PRO RODIČE

OBDARUJTE CELOU RODINU (3. DÍL) – VÁNOČNÍ DÁRKY PRO DĚTI

Napsat komentář

Top