PLESOVÁ SEZÓNA KLEPE NA DVEŘE

PLESOVÁ SEZÓNA KLEPE NA DVEŘE

 Ples, plesové šaty, parfém, plesová sezóna, kabát, psaníčkoS blížící se zimou se už nemůžeme dočkat nadcházející plesové sezóny. Pánové plánují hubnutí do slavnostních obleků, ženy se začínají poohlížet po šatech jako pro princeznu. Velkou starostí pro paní a dívky může být sehnání šikovné kadeřnice, která by jejich krásné plesové šaty doplnila o zajímavý účes. A co teprve vhodné doplňky? Na myslivecký, rybářský, městský či univerzitní ples se pokaždé hodí něco jiného!

MRÁZ ZA OKNY SÁLU

Se zimou jde ruku v ruce sníh a mráz. A neobejde se bez něj ani plesová sezóna. Dámy nesmí zapomenout na vhodný kožíšek či kabát. Pokud se úplně nehodí k Vaší róbě, nezoufejte, nebudete v něm trávit večer. Slouží jen k pobytu venku třeba při přesunu z domu do místa konání plesu či když si jdete ven zakouřit. Ani pánové by neměli podcenit sílu zimy a přes sako přehodit kabát. Když budete nemocní, jak si vychutnáte plnými doušky plesovou sezónu?

 Ples, plesové šaty, parfém, plesová sezóna, kabát, psaníčkoDECENTNÍ NEBO VYZÝVAVÉ?

Řeč není o ničem jiném než o vhodném psaníčku či kabelce. Všichni se shodneme, že na plesy se hodí malé, praktické psaníčko, ale jak jej vhodně zkombinovat s plesovými šaty a podpatky?  Pokud máte plesové šaty vícebarevné, zvolte psaníčko / kabelku v jedné z barev plesových šatů. Pokud jste zvolila střídmější jednobarevný model, nebojte se být trošku více extravagantní při výběru psaníčka. Černé šaty jistě rozzáří třpytivé psaníčko a vy se tak stanete královnou parketu i celého večera!

CO NEZAPOMENOUT DÁT DO PSANÍČKA?

 Ples, plesové šaty, parfém, plesová sezóna, kabát, psaníčkoKaždá žena nosí v kabelce spoustu věcí. Doklady, parfém, kapesníky, rtěnka, pudr, hřeben jsou jen některé z nich. Zkrátka, ženy stále něco potřebují. Na plese to nebývá jinak, ale Vaše prostory jsou omezené. Nejlepším řešením, je používat ,,mini verze” zmíněných předmětů. Nemusíte s sebou nosit celou peněženku se všemi doklady, slevami, fotkami dětí atd. Zvolte menší peněženku, do které vložíte pouze nejdůležitější doklady a hotovost.  Stejně si můžeme pomoci s parfémem. Na trhu jsou dostupné mini flakónky na parfém s obsahem 5 ml, které Vám bohatě vystačí na celý večer!

FOŤTE SE A BAVTE SE!

Plesy se pořádají hlavně pro zábavu a je vhodné si zážitky zaznamenat. Fotorekvizity zpestří každý ples i párty! Udělejte si legraci sami ze sebe a zaznamenejte s přáteli báječnou atmosféru večera na fotografii!

 Ples, plesové šaty, parfém, plesová sezóna, kabát, psaníčkoPODĚLTE SE S OSTATNÍMI

A jak se na plesovou sezónu připravujete Vy? Co nosíte ve svém psaníčku na ples? Podělte se o své rady a zkušenosti na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top