PODZIM A JEHO KOUZLA

PODZIM A JEHO KOUZLA

podzim, listí, počasí, čas, marmeládaLetní dny jsou již nenávratně za námi a nezbývá nám nic jiného než opět rok čekat na rána zalitá sluncem, odpoledne strávená u vody a teplé večery s přáteli a rodinou při grilování. Nemusíme však zoufat, před námi jsou tři podzimní měsíce a i ty mají své kouzlo. Deštivé dny můžeme strávit v pohodlí domova a věnovat se činnostem, na které přes léto nezbývá čas a naopak při jasných večerech pozorovat západ slunce nad záplavou barevného listí.

NEZAPOMEŇTE ODPOČÍVAT

podzim, listí, počasí, čas, marmeládaMějte však na paměti, že podzim neslouží k tomu, abyste dohnali vše, co jste přes rok opomíjeli. Musíte si vyšetřit čas i na sebe samé. Věnovat se svým zálibám, koníčkům, trávit čas s rodinou, přáteli a relaxovat. Čtenářům knih se nabízí jedinečná možnost, jak uniknout všedním starostem, a ponořit se do jiného, možná nereálného, světa.

ČAS V BAREVNÉM LISTÍ

podzim, listí, počasí, čas, marmeládaLetošní podzimní počasí také možná bude přát všem milovníkům přírody. Lesy volají do svých zákoutí a houbaře přímo vybízí k sbírání houbovým úlovků. I rybáři si přijdou na své. Mlhavé podzimní ráno je jako stvořené pro rybolov a příjemné posezení u řek a rybníků.

Ani na děti nesmíme zapomenout. Ty zase potěší prohánění na kopcích s očima upřenýma na oblohu, kde poklidně nebo naopak bouřlivě poletuje vlastnoručně vyrobený drak.

DOMÁCÍ VÝROBA

Na podzim mají na pilno i všichni v kuchyních. Domácí marmeládě z ručně sbíraného ovoce se žádná jiná nevyrovná! Není nad to vytvořit něco sám a vlastníma rukama. Bohatá úroda slibuje přípravu marmelád, džemů, sirupů. Každý si přijde na své!

PODĚLTE SE S NÁMI

A jak se těšíte na příchod podzimu Vy? Trávíte jej radši doma či v přírodě? Podělte se s námi o Vaše názory na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top