PRINCEZNOU KAŽDÝ DEN

PRINCEZNOU KAŽDÝ DEN

princezna, ženy, tutu sukně, sponka do vlasů, dámské pyžamo, masážní váleček, relaxKaždá žena si zaslouží komfort jako princezna. A ne pouze ve výjimečný den, ale co nejčastěji, nejlépe pořád. Dopřejte si pohodlí a myslete na sebe. Hoďte někdy starosti za hlavu,relaxujte a udělejte si radost doplňkem nebo módním kouskem, který by byl hoden princezny. Každý si zaslouží chvilku pro sebe a rozmazlování. Být zkrátka princeznou.

SUKNĚ JAKO PRO PRINCEZNU

princezna, ženy, tutu sukně, sponka do vlasů, dámské pyžamo, masážní váleček, relaxKaždého svou hravostí, roztomilostí a originalitou nadchne tzv. tutu sukně. Široká paleta barev poskytne výběr každé více či méně náročné ženě. Tylová sukně propůjčuje celého outfitu nadýchanost a lehkost. Vyrazte v tutu sukni do města, na svatbu nebo kdykoli na sebe budete chtít upoutat pozornost.

V ŘÍŠI SNŮ

Jemná látka pyžama, které se skládá z tílka a kraťasů, doslova pohladí Vaši pokožku. V pyžamu s roztomilým motivem a z příjemné látky se budete cítit jako princezna. Přizpůsobivá látka i guma v pase zajistí, že tato univerzální velikost padne většině dam.

ČAS NA RELAX

princezna, ženy, tutu sukně, sponka do vlasů, dámské pyžamo, masážní váleček, relaxMasážní váleček na obličej je vrcholem relaxu a komfortu. Díky masážnímu rolleru bude Vaše pokožka působit odpočatě a Vy se budete cítit lépe, protože masírování zlepšuje krevní oběh, vypíná pleť a stimuluje naše obličejové svalstvo. Dopřejte si chvilku odpočinku a masážní váleček využijte na obličej nebo jiné části těla.

ELEGANTNÍ KAŽDÝM COULEM

princezna, ženy, tutu sukně, sponka do vlasů, dámské pyžamo, masážní váleček, relaxOriginální sponka do vlasů ve tvaru diamantu ozvláštní každý účes. Zlatá nebo stříbrná varianta Vám zaručí, že svůj outfit sladíte do každého detailu. Pokud nechcete rozmazlovat pouze sebe, ozdoba do vlasů je také vhodným dárkem pro sestru či kamarádku.

PODĚLTE SE S NÁMI

A jak se hýčkáte Vy, dámy? Dopřeje si nerušenou chvilku pro sebe nebo Vám to povinnosti nedovolí? Podělte se s námi o Vaše zkušenosti a názory na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top