PROŽIJTE PODZIM A ZIMU V TEPLE

PROŽIJTE PODZIM A ZIMU V TEPLE

zima, zimní oblečení, podzim, čepice s bluetooth, zimní čelenkaPodzim se v během září objevil se vší parádou a zima na sebe určitě nenechá dlouho čekat. Letní šortky a sukně jsme vyměnili za dlouhé kalhoty, tílka za svetry a náš zevnějšek už permanentně nezdobí sluneční brýle, ale čepice. Dámy vybavily své kabelky deštníky a pestrobarevné letní outfity vyměňujeme za teplé podzimní barvy.

zima, zimní oblečení, podzim, čepice s bluetooth, zimní čelenkaNemění se pouze naše oblečení a doplňky, ale i příroda kolem nás. Stromy pomalu ztrácí své listí, ve kterém cestou z práce nebo školy více či méně pátráme po lesklých kaštanech. Houbaři pravidelně navštěvují lesní ráj a většinou se nevrací z prázdnou. Zazimováváme své zahrady a my i příroda se připravujeme na nadcházející chladné měsíce.

S podzimem a zimou přichází mimo jiné i chřipky, nachlazení a další nemoci. Můžeme jim předcházet konzumací dostatečného množství vitamínů a především kvalitním a teplým oblečením, které naleznete v naší kategorii.

NEOBYČEJNÉ RUKAVICE

zima, zimní oblečení, podzim, čepice s bluetooth, zimní čelenkaRukavice jsou základní výbavou při pobytu venku během podzimních a zimních dnů. Zapomeňte na promrzlé prsty, hýčkejte své ruce a zároveň se věnujte práci na mobilním telefonu, a to díky dotykovým rukavicím. Ze sedmi barevných variant podle potřeby barevně doladíte každý outfit. Speciální látka na konci prstů umožní pohodlnou práci s dotykovým displejem mobilního telefonu nebo tabletu.

VÝBĚR Z PĚTI BAREV

Málo častým, ale čím dál více populárním doplňkem pro denní nošení, se stává zimní čelenka. Slouží nejen k zahřátí, ale i jako doplněk našeho outfitu. Výběr z pěti barev umožní barevně sladit outfit do města, do práce i na zimní túru. 

ČEPICE S BLUETOOTH?

zima, zimní oblečení, podzim, čepice s bluetooth, zimní čelenkaDlouhé zimní procházky nebo cestu do práce či školy Vám zajisté zpříjemní teplá čepice s bluetooth. Se zimní čepicí propojíte mp3 přehrávač, mobilní telefon i chytré hodinky, takže můžete pohodlně poslouchat hudbu kdykoli,kdekoli a především v pohodlí. Univerzální velikost umožní poslech hudby mužům i ženám.

PODĚLTE SE S NÁMI

A jak vybavujete svůj šatník pro podzimní a zimní sezónu? Pochlubte se nám svým ryze podzimním / zimním outfitem na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top