SLAVÍM, SLAVÍŠ, SLAVÍME

SLAVÍM, SLAVÍŠ, SLAVÍME

Letní dny se sice krátí, ale narozeninové oslavy, párty a jiné události  neberou konce. Stále jsme zváni na nové ,,akce” a opět sami něco organizujeme. Prožíváme období dobrého jídla, smíchu a rodinných i přátelských návštěv.

párty, vychytávky, oslava,nápoj, ledové kostkyZABAVTE CELOU RODINU

Ne každá rodinná oslava musí být založena na kávě, zákusku a povídání. Zkuste událost oživit! Zahrajte si karetní, deskovou nebo znalostní hru v pohodlí domova. Vyrazte společně na bowling nebo na zahradě uspořádejte badmintonový či kroketový turnaj (set kroketového náčiní pro 4 osoby seženete v obchodech se sportovními potřebami od cca 300 Kč). Zkuste se zamyslet, jaké koníčky provází celou Vaši rodinu nebo vymyslete úplně novou alternativu. Bavit se nemusí pouze děti!

Miluje malý oslavenec pohádkovou postavičku? Obdivuje dlouholetý manželský pár stejného spisovatele? Zaměřte oslavu tematicky a odvíjejte od zvoleného nápadu dárky, pohoštění i zábavu.

párty, vychytávky, oslava,nápoj, ledové kostkyPÁRTY VYCHYTÁVKY

Narozeninové párty, oslavy, výročí a další radostné okamžiky nemusí být originální pouze svou tematikou. Velkou parádu uděláte malými drobnosti, které Vám usnadní práci a nadchnou celou návštěvu pro svou roztomilost i praktičnost.

párty, vychytávky, oslava,nápoj, ledové kostkyLEDOVÉ KOSTKY

Nechcete kvalitní alkohol nebo stoprocentní džus ředit zbytečně vodou, ale toužíte mít nápoj studený? Použijte ledové kostky z mramoru! Jsou bez chuti a nevstřebají případné pachy z mrazáku, takže nijak neovlivní Váš  prožitek z  připraveného nápoje.

NÁPOJ PRO KAŽDÉHO

Připravili jste pro rodinu či přátele domácí limonádu nebo byste jim rádi poskytli určitý nápoj během celé oslavy? To vše můžete s automatickým dávkovačem nápojů! Pro svou snadnou manipulaci je vhodný i pro děti.

ŠNEČKU, ŠNEČKU …

Při letním večeru nebo chladném podzimním dnu přijde jistě každé návštěvě vhod horký čaj. Překvapte své blízké stylovým šnečkem v pastelové barvě, který jim usnadní manipulaci s čajovým sáčkem a ozdobí hrneček. Držáček čajového sáčku ze silikonu stačí po použití omýt vodou.

párty, vychytávky, oslava,nápoj, ledové kostkyINSPIRUJTE OSTATNÍ

Máte i Vy tipy na praktické párty vychytávky? Pochlubte se ostatním na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top