ŠŤASTNOU CESTU

ŠŤASTNOU CESTU

sluneční brýle, vychytávky, organizér do auta, řidičiZnají to snad všichni řidiči i spolucestující. Projíždíte ostrou zatáčkou nebo prudce zabrzdíte a všechny věci z palubní desky i otevřených přihrádek jsou fuč. Povalují se na zemi, na Vás, zkrátka všude, jen ne tam, kde mají být. Těmto nepříjemným situacím se dá naštěstí předejít pomocí pár užitečných vychytávek.

VYCHYTÁVKY ANEB BEZPEČNĚ I UŽITEČNĚ

Řidiči aut a jiných dopravních prostředků musí svou pozornost plně věnovat řízení, proto nemají čas hledat např. sluneční brýle. Vše má mít své místo tak, aby daná věc byla kdykoli a především bezpečně k dispozici.

NIC NESKLOUZNE

Občas i při řízení auta musíme mít něco po ruce. Ale kam dát třeba papírový kapesník, aby ničemu nepřekážel a přitom byl pořád v dosahu? Řešením je protiskluzová podložka! Skvěle se hodí na palubní desku a jistě si ji oblíbíte i proto, že drží bez lepení. Silikonový materiál s přilnavými vlastnostmi udrží Vaše drobnosti na svém místě.

sluneční brýle, vychytávky, organizér do auta, řidičiKDYŽ STÍNÍTKO NESTAČÍ

Při řízení auta nebývá chvílemi slunce naším spojencem a stínítko kolikrát bohužel nestačí. Pomůžou nám jedině sluneční brýle. Ale kam s nimi, aby se nerozbily, ale byly v naší blízkosti? Držák na brýle náš problém snadno vyřeší. Sluneční brýle do něj lehce nasadíme a držák připevníme na stínítko proti slunci.

ZABRÁNÍ CHAOSU

Tři kapsy, suchý zip a perfektní pořádek. Co je to? Přece organizér do auta! Je vhodný na svačinu, telefon, peněženku a jiné drobnosti. Organizér je určený k připevnění na bok předního sedadla, takže na obsah snadno dosáhne spolujezdec řidiče i ostatní cestující. V případě potřeby stačí organizér do auta otřít navlhčeným hadříkem.

sluneční brýle, vychytávky, organizér do auta, řidičiPODĚLTE SE S OSTATNÍMI

Máte i Vy rady a tipy, jak v autě efektivně umístit drobnosti? Podělte se o své zkušenosti na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top