SVĚŽEST A ČISTOTA PO KAŽDÉM PRANÍ

SVĚŽEST A ČISTOTA PO KAŽDÉM PRANÍ

pračka, čistota, praní prádla, žena, sáček na praní, míčky do pračky, svěžestPro někoho praní znamená banální záležitost, ale pro začínající hospodyňky, studenty nebo některé muže se často jedná o hotovou vědu. Otáčky, stupně, všechny ty značky na štítcích prádla představují pro začátečníky španělskou ves. Padesát odstínů šedé místo bílé barvy, nevysvětlitelné dírky na kusech oblečení, ztracené kostice podprsenek nebo chybějící ponožka do páru jsou pouze výčtem záhad, které se odehrávají při praní prádla.

SVĚŽEST A ČISTOTA

pračka, čistota, praní prádla, žena, sáček na praní, míčky do pračky, svěžestČistota a pro někoho také svěžest je hlavním důvodem, proč pereme. Praní prádla tedy není zábavou, ale velmi potřebnou činností. I když ruku na srdce, některé příběhy a zážitky týkající se praní humorné skutečně jsou. Samozřejmě až po čase, kdo by se totiž hned smál nad několika kousky šedého či růžového prádla, které mělo dříve nevinnou bílou barvu?

KAM SE ZTRÁCÍ?

pračka, čistota, praní prádla, žena, sáček na praní, míčky do pračky, svěžestMnohým z nás se jistě stalo, že se v pračce některé kousky prádla dočista ztratily. Ponožky, drobné dámské prádlo apod. nezmizely z povrchu zemského, ale ve většině případů je najdete srolované pod gumou, která pračku lemuje. Kombinace rychlých otáček a malá velikost praného prádla ztrátu vysvětluje.

VYCHYTANÉ PRANÍ PRÁDLA

pračka, čistota, praní prádla, žena, sáček na praní, míčky do pračky, svěžestPraní prádla nemusí být věda, pokud vyzkoušíte několik vychytávek. Sáček na praní opatřený zipem ochrání Vaše prádlo před poškozením a ,,ztrátou”. Usnadníte si také věšení a následné kompletování, protože nebudete muset v množství studeného a mokrého prádla hledat druhově stejné oblečení.Tři varianty rozměrů sáčku na praní umožní prát různě velké módní kousky.

Míčky do pračky se suchými zipy polapí nečistoty, vlasy nebo zvířecí chlupy, které by jinak kazily vzhled nebo příjemný pocit při nošení oblečení. Díky snadnému použití i čištění jsou míčky do pračky vychytávkou pro každou ženu v domácnosti.

PODĚLTE SE S NÁMI

A jaké vychytávky při praní využíváte Vy? Stala se Vám humorná příhoda s praním v hlavní roli? Podělte se s námi o Vaše tipy i zkušenosti na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top