SVÍČKY VLÁDNOU VÁNOCŮM

SVÍČKY VLÁDNOU VÁNOCŮM

svíčky, dekorace, Vánoce, vánoční atmosféraNeodmyslitelnými dekoracemi, které patří k Vánocům jsou bezpochyby svíčky. A to svíčky všech velikostí, barev i tvarů. Svíčky provoní naše domovy a navodí příjemnou vánoční atmosféru. O zimní romantice se ani nemusíme zmiňovat.

K typickým vůním Vánoc patří skořice a vanilka. Právě ty nám prostřednictvím svíček ukrátí čekání na nejočekávanější svátky v roce a posléze nás budou doprovázet při trávení času s našimi blízkými.

DECENTNĚ, ALE NÁPADITĚ

svíčky, dekorace, Vánoce, vánoční atmosféraSvíčky jsou podmanivé samy o sobě, ale v kombinaci s vhodnými dekoracemi budou přinášet to pravé vánoční kouzlo.

Potřebujete: Skleněnou nádobu s kruhovým dnem, větší dřevěné hobliny, 1-4 bílé svíčky střední velikosti, 10 ks malých vánočních baněk, ozdobnou stužku.

Postup: Do skleněné nádoby umístěte svíčky převázané ozdobnou stužkou. Na dno nádoby rozložte dřevěné hobliny a vánoční baňky.

Pokud zvolíte čtyři svíčky, dekorace může sloužit i jako netradiční adventní věnec.

svíčky, dekorace, Vánoce, vánoční atmosféraSKLENICE NA VÍNO BEZ VÍNA

K vytvoření netradiční vánoční dekorace nám může stačit málo a výsledek bude efektivní.

Potřebujete: Sklenici na víno, 5 ks malých vánočních baněk, čajovou svíčku.

Postup: Do sklenice na víno vložte vánoční baňky a mezi ně stabilně umístěte čajovou svíčku.

VÁNOČNÍ ATMOSFÉRA

Svíčky nám umožní vytvořit nespočet zajímavých, tradičních i netradičních dekorací, které zajistí útulnost každé ložnice, jídelny i obývacího pokoje. Jsou skvělým doplňkem při štědrovečerní večeři i  sledování pohádek. Fantazii se meze nekladnou, proto tvořte, bavte se a těšte se na pohodové vánoční svátky, které nás za krátkou dobu čekají.

svíčky, dekorace, Vánoce, vánoční atmosféraINSPIRUJTE OSTATNÍ

A jaké dekorace se svíčkami zdobí Váš domov? Podělte se s ostatními na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).  

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top