VÁNOČNÍ ATMOSFÉRA V KUCHYNI

VÁNOČNÍ ATMOSFÉRA V KUCHYNI

Vánoce, kuchyně, dekorace, Santa Claus, vánoční atmosféraBlíží se nám přechod listopadu a prosince a to znamená jediné. Vánoce jsou zase o krůček blíž. Je tedy na čase začít zdobit místnosti našeho bytu nebo domu a navodit vánoční atmosféru sobě i ostatním. Jestli nepatříte k těm, kteří každý rok zdobí domov stejnými tradičními věcmi, nechte se inspirovat pár netradičními dekoracemi, které mají i praktické využití.

Říká se, že kuchyně je středem domova a že láska prochází žaludkem. Věnujme se tedy vyzdobení této místnosti, kde se rodina schází dohromady.  

VESELÉ PROSTÍRÁNÍ

Praktickým i efektivním doplňkem jídelního stolu může být originální prostírání s vánočními motivy. Pokud Vám vyhovuje zahraniční pojetí Vánoc a nebráníte se doplňkům s motivem Santy Clause, je to dekorace právě pro Vás!

Vánoce, kuchyně, dekorace, Santa Claus, vánoční atmosféraV SANTOVĚ OBJETÍ

Jako další a netradiční dekorace s vánočním motivem může posloužit potah na jídelní židli s motivem známého Santy Clause a jeho paní. Budete se pak cítit jako v jejich objetí. Převaha bílé a červené barvy skvěle doplní přicházející vánoční atmosféru.

DÁREK NEBO DEKORACE? OBOJE!

Vhodnou dekorací, ale také tipem na dárek třeba pro dobrou kamarádku může být originální ,,obleček“ pro láhev vína. Dovolte motivům vánočního stromečku nebo rukavice plné dárků ozdobit Vaší kuchyň.

Vánoce, kuchyně, dekorace, Santa Claus, vánoční atmosféraVÁNOCE ZA OKNY

Vánoce už pomalu klepou na pomyslná okna ozdobená námrazou. Nejkrásnější svátky v roce jsou založeny i na naší snaze a kreativitě.  Zdobení kuchyně bude jistě vhodnou chvilkou, kdy se ,,napojíte“ na vánoční vlnu a dává i prostor zapojit ostatní členy rodiny a tak efektivně, zábavně a hlavně společně trávit volný čas.

Vánoce, kuchyně, dekorace, Santa Claus, vánoční atmosféraPOCHLUBTE SE OSTATNÍM

A vy už máte vánočně ozdobenou kuchyni? Pochlubte se svými dekoracemi na našem Facebooku nebo v komentářích.

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top