VÁNOČNÍ DEKORACE DO VAŠICH DOMOVŮ

VÁNOČNÍ DEKORACE DO VAŠICH DOMOVŮ

Vánoce, vánoční atmosféra, vánoční dekorace, dekorace na lahev, vánoční stromeček, vánoční výzdoba, vánoční samolepkaPrvní adventní neděle je za námi a to znamená jediné – Vánoce jsou k nám zase o krůček blíže. Na náměstích voní punč, výlohy obchodů se pyšní nejrůznější výzdobou a je nejvyšší čas navodit vánoční atmosféru i ve Vašich domovech. Pokud patříte k těm, kteří rádi experimentují a nebojíte se neotřelých a originálních vánočních dekorací, které mají mnohdy i praktické využití, inspirujte se a navoďte vánoční atmosféru sobě i ostatním.

DVA V JEDNOM

Fráze dva v jednom vystihuje vánoční dekoraci na láhev vína. Nejen, že si takto můžete ozdobit láhev vína Vy a umístit ji třeba v kuchyni či obývacím pokoji, ale pokud máte ve svém okolí vinaře se smyslem pro humor, je to i tip na vánoční dárek! Skřítek v zeleném oblečku nebo v oblečku s puntíky zpestří domov Vám i Vašim blízkým.

KONEC JEHLIČÍ V CELÉM BYTĚ

Vánoce, vánoční atmosféra, vánoční dekorace, dekorace na lahev, vánoční stromeček, vánoční výzdoba, vánoční samolepkaKdo by nemiloval vánoční stromeček. Jeho vůně a křehké třpytivé baňky na jeho větvičkách tvoří nedílnou součást vánoční atmosféry. Jenže, ruku na srdce, nic není jen růžové a s vánočním stromečkem mohou být pěkné starosti. Již během vánočních svátků někdy totiž začíná opadávat a najednou je jehličí nejen pod ním, ale po celém bytě! Praktické řešení navíc s vánočním designem nabízí ,,sukně pod vánoční stromeček”.

VÁNOCE NEJEN V OBÝVÁKU

Vánoce, vánoční atmosféra, vánoční dekorace, dekorace na lahev, vánoční stromeček, vánoční výzdoba, vánoční samolepkaPokud Vám nestačí jeden vánoční stromeček, který čeká až pod něj budou naloženy vánoční dárky, vykouzlete vánoční náladu i v jiných místnostech nebo třeba v kanceláři. Dekorativní stromeček různých rozměrů Vám bude každým pohledem připomínat, že se blíží nejkrásnější svátky v roce.

SVÍČKY VLÁDNOUT VÁNOCŮM

Bez svíček si Vánoce umí představit málokdo. Svíčky provoní naše domovy a navodí příjemnou vánoční atmosféru. O zimní romantice se ani nemusíme zmiňovat. Netradičně řešený je svícen s kolotočem. Teplo vydávané čajovou svíčkou zapříčiní jeho pohyb.

NAPOVĚZTE JEŽÍŠKOVI

Vánoce, vánoční atmosféra, vánoční dekorace, dekorace na lahev, vánoční stromeček, vánoční výzdoba, vánoční samolepkaJe známo, že Ježíšek nosí dárky oknem. Napovězte mu a ozdobte také okna, a to vánočními samolepkami, které nepřehlédne nikdo, ani Ježíšek!

INSPIRUJTE OSTATNÍ

A jaké vánoční dekorace zdobí Váš domov? Podělte se s ostatními na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).  

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top