VYCHYTANÉ CHOVATELSKÉ POTŘEBY ANEB TO NEJLEPŠÍ PRO NAŠE DOMÁCÍ MAZLÍČKY

VYCHYTANÉ CHOVATELSKÉ POTŘEBY ANEB TO NEJLEPŠÍ PRO NAŠE DOMÁCÍ MAZLÍČKY

Chovatelské potřeby, domácí mazlíček, obleček pro psa, misky na voduDomácí mazlíčci jsou právoplatnými členy našich rodin. Vyrůstají s námi, doprovází nás při životních radostech a jsou nám oporou při životních zklamáních. Pes, kočka, papoušek nebo třeba králík je naším přítelem a věrným členem rodiny, kterému můžeme svěřit naše nejtajnější přání a sny.

Stejně jako my lidé si i naši domácí mazlíčci zaslouží pohodlí a kvalitní péči, ať už v podobě teplých či nepromokavých oblečků, cestovních misek na vodu, adekvátních hraček a dalších chovatelských potřeb.

POHODLÍ PRO NAŠE DOMÁCÍ MAZLÍČKY

Chovatelské potřeby, domácí mazlíček, obleček pro psa, misky na voduV zimních i letních dnech správný chovatel dbá na pohodlí svého domácího mazlíčka. Především v zimních měsících ocení malá psí plemena teplý obleček, který našeho čtyřnohého přítele ochrání před mrazem. Ani psi většího vzrůstu nemusí být vystavování nepříznivému počasí a jejich komfort zajistí psí pláštěnka. Obleček pro psa je nejen vychytávkou zajišťující pohodlí, ale také módním doplňkem.

Každý den také dbáme na pitný režim našich zvířecích kamarádů. V letních měsících musíme být obzvláště důslední. Doma, na zahradě nebo na výletě musí mít naši domácí mazlíčci k dispozici dostatečné množství čerstvé vody. Chytrým řešením, které zajistí pitný režim domácích mazlíčků na cestách městem i přírodou, je cestovní miska na vodu. Skládací miska nezabere zbytečné místo v zavazadle a kdykoli poslouží svému účelu.

KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ

Domácím mazlíčkům správný chovatel poskytuje zázemí, ochranu a také zábavu, kterou si může užívat spolu s nimi. Hračky zkrátí zvířeti dlouhou chvíli a rozveselí jej i celou rodinu!

PODĚLTE SE S NÁMI

A jak pečujete o své domácí mazlíčky? Podělte se s námi o Vaše rady, tipy a zkušenosti na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top