ZABAVME NAŠE DOMÁCÍ MAZLÍČKY

ZABAVME NAŠE DOMÁCÍ MAZLÍČKY

Domácí mazlíčci, kotě, štěně, hračka, píšťalka na výcvik Domácí mazlíčci jsou právoplatnými členy našich rodin. Doprovází nás v těžkých životních situacích a vždy se na ně můžeme spolehnout. Když je nám úzko, tyto chlupaté kuličky znovu zajistí štěstí v našem náročném dni. Zabavit psa či kočku, obzvláště pak štěně a kotě, je mnohdy nadlidský úkol. Jako by tato roztomilá drobotina měla nekonečné množství energie.

V ohrožení je v tomto případě náš byt, dům i zahrada. Nezabavené kotě nebo štěně chce totiž poznávat celý svět a to svým vlastním způsobem – trhá, kouše a drápe do všeho, co najde. Jak ochránit domácího mazlíčka před úrazem, spolknutím nejedlých drobností a vyhnout se škodám ve Vašem domově? Zabavte je!

ZÁBAVA, UŽITEK, KOMFORT

Domácí mazlíčci, kotě, štěně, hračka, píšťalka na výcvik Jak spojit příjemné s užitečným? Vyčistěte Vašemu pejskovi zuby pomocí speciálního kartáčku. Nejenže čištění chrání zuby Vašeho domácího mazlíčka před vznikem zubního plaku, předchází vypadávání zubů a prokrví dásně, ale zaměstná jeho pozornost!  

Při dovádění na volném prostranství svého čtyřnohého přítele snadno přivoláte pomocí píšťalky určené k výcviku. Spolehlivý zvuk nelze přeslechnout ani ve vzdálenosti čtyř kilometrů! Poskytněte svému pejskovi komfort v pelíšku, boudě nebo jakémkoli oblíbeném místě. S dekorativním a především měkkým polštářkem ve tvaru srdíčka se může dosyta mazlit.

KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ

Domácí mazlíčci, kotě, štěně, hračka, píšťalka na výcvik Vytvořte své kočce vlastnoručně vyrobené škrabadlo. Pomocí sisalového lana omotejte nábytek a nechte ji brousit si drápky, aniž by ničila zařízení domácnosti. Skladná prolézačka se hodí do bytu i na zahradu. Hravé kotě zabaví šustivý materiál i míček zavěšený na konci prolézačky.

INSPIRUJTE SE

A jakými hračkami a aktivitami zabavujete Vaše domácí mazlíčky? Inspirujte se naší kategorií o chovatelských potřebách a podělte se s námi o Vaše názory našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top