ZÁKLADEM TMY JE SVĚTLO

ZÁKLADEM TMY JE SVĚTLO

Světlo,dětský pokoj, lampička, děti, bezpečí, svítící samolepkySvětlo bylo vždy symbolem dobra, naděje a bezpečí. Dnes už si ani neuvědomíme jeho důležitost. Uznejte však, že bez světla bychom byli ztracení, protože základem každé tmy je byť jen maličká kapička světla.

Světlo,dětský pokoj, lampička, děti, bezpečí, svítící samolepkyKDO SE BOJÍ, …

Asi každý z nás si vzpomíná na okamžiky během svého dětství, kdy měl strach z podivných stínů na stěně nebo tajuplných zvuků za okny dětského pokoje. Dětský pokoj je pro Vaše ratolesti bezpečným útočištěm, vše se ale mění s přicházejícím večerem. Dětská fantazie totiž pracuje na plné obrátky.

Pokud jste nyní už v roli rodičů, nejspíše si na takové chvíle s úsměvem vzpomenete, ale co Vaše děti? Ty se dostávají do stejné situace jako kdysi Vy a je na Vás přesvědčit je o tom, že jsou v bezpečí. Stačí drobnost. Pohlazení, vlídné slovo, ale co dělat, když ani to nepomůže? Vaše děti se můžou cítit v bezpečí a zároveň mít ve svém pokoji útulno! Stačí opatřit pár praktických vychytávek.

POD NOČNÍ OBLOHOU

Znáte svítící samolepky na zeď? S nimi si můžete vykouzlit hvězdnou oblohu přímo doma. Díky snadnému nalepování ozdobíte strop, stěnu, nábytek nebo okno. V případě potřeby plastové dekorace omyjte vlhkým hadříkem, vynechejte však plochu určenou k nalepování. Svítící samolepky různých motivů seženete cca od 60 Kč.

Světlo,dětský pokoj, lampička, děti, bezpečí, svítící samolepkyVŽDY PŘI RUCE

A jakou drobností zkrášlit noční stolek? Lampička ve tvaru roztomilé muchomůrky jistě zpříjemní usínání i Vaší ratolesti. Praktickou lampičku na baterie můžete dítku přibalit na dětský tábor i dovolenou.

INSPIRUJTE OSTATNÍ

A jak zpříjemňujete usínání svým dětem Vy? Podělte se o své rady a zkušenosti ostatním rodičům na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).

 

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top