ZDRAVÍM KU KRÁSE

ZDRAVÍM KU KRÁSE

zdraví, krása, hallux valgus, korektor na hallux valgus, protiskluzové nálepky, bolest krku, bolest zad, sedavé zaměstnání, ortopedické pomůckyZdraví je to nejcennější, co na světě máme. A tato věta se neříká nadarmo. Málokdo, si uvědomuje hodnotu zdraví, pokud je v pořádku, nic jej netrápí ani nebolí. Pravou hodnotu zdraví si uvědomíme až o něj my nebo někdo z nejbližších přijdeme. Až tehdy si uvědomíme, co jsme i my sami dělali špatně, jaké zlé návyky máme nebo jak málo péče věnujeme našemu tělu i duši.

Naštěstí máme k dispozici několik vychytaných pomůcek, které mohou naše bolesti a problémy zmírnit nebo je napravit. Mezi ně patří ortopedické pomůcky, které nám pomáhají od bolesti zad, vbočených palců a podobně nebo pomůcky, které mohou pomoci předejít nepříjemnému úrazu. Inspirujte se naším článkem, ulevte svému tělu a pečujte o sebe, tak jak si jistě zasloužíte. Zdraví máme jen jedno a čím lépe se bude cítit fyzicky a psychicky, tím krásněji si budeme připadat. A nejen sobě.

BOJ PROTI VBOČENÝM PALCŮM

zdraví, krása, hallux valgus, korektor na hallux valgus, protiskluzové nálepky, bolest krku, bolest zad, sedavé zaměstnání, ortopedické pomůckyOdborný termín hallux valgus představuje neestetický ortopedický problém. Vbočeným palcům můžete přecházet nebo problém kompenzovat pomocí korektoru. Korektor na hallux valgus používáme především v noci, takže Váš pohyb ani komfort přes den nebude nijak omezen.

PROTISKLUZOVÉ NÁLEPKY NA PODRÁŽKY BOT

Ples, večírek nebo pracovní dress code se mnohdy neobejde bez bot na podpatku. Kombinace vysokého podpatku, kluzkého povrchu podlahy vnitřního prostoru a zejména hladké podrážky představují nebezpečí. Úrazům můžeme předcházet díky praktickým protiskluzovým nálepkám, které jednoduše nalepíte na podrážky svých bot.

NEVÝHODY SEDAVÉHO ZAMĚSTNÁNÍ

zdraví, krása, hallux valgus, korektor na hallux valgus, protiskluzové nálepky, bolest krku, bolest zad, sedavé zaměstnání, ortopedické pomůckyBolestí krku trpí občas většina z nás. Příčin je mnoho, ale jednou z nich (a to velmi podstatnou) je vliv sedavého zaměstnání. Magnetický nákrčník alias hřejivý pás na krk uvolní naše zatížené svalstvo, nahřeje bolavá místa a tím zmírní naše obtíže.

Trpíte sklonem k hrbení? Bolí Vás z toho důvodu záda? Potíže pomůže vyřešit ,,rovnač zad, díky kterému svá ramena vrátíte do přirozené adekvátní polohy a tím eliminujete sklon k hrbení. Nastavitelná velikost umožňuje nošení jak ženám, tak mužům. Rovný postoj oceníte zejména při sedavém zaměstnání.

PODĚLTE SE S NÁMI

Jak předcházíte zdravotním problémům Vy? Podělte se s námi o Vaše zkušenosti a názory na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).

Alena Klementová

Alena Klementová

Jsem absolventkou gymnázia a již druhý rok zasvěcuji studiu tajů psychologie. Svůj volný čas ráda trávím s knihou či domácími mazlíčky. Věnuji se také pečení a kreativnímu psaní. K mým životním snům patří návštěva Islandu a napsání knihy.
Alena Klementová

Latest posts by Alena Klementová (see all)

Napsat komentář

Top